Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon tetszhetek ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszhetek ennek a férfinak?

Figyelt kérdés

14 év van köztünk,de ez nem észrevehető egyáltalán,meg nagyon jól megértjük egymást a munkahelyen.

3 hónapja ismerem,de csak pár hete kezdett el megtetszeni,ahogy elkezdtünk beszélgetni időnként,és kicsit megismertem.

Jól megértjük egymást,és elég sok olyan dolog van,ami iránt közösen érdeklődünk,és el tudunk beszélgetni róla.

Ezek általában nem hétköznapi dolgok,és amikor a kollégák előtt beszélünk,csak néznek,hogy mi van? :) Meg már párszor megdicsért a tudásomért is. :)

Illetve sokat nevetünk együtt,elég fura a humora,akárcsak az enyém,ezért ebben is egy hullámhosszon vagyunk.

Szokott velem kötekedni is viccből,rámkacsint,érzem,hogy kedvel engem,és biztosan ő is érzi,hogy én is kedvelem őt.

Lehet az a 14 év zavarná,ha tetszem neki?

Egyébként mindketten függetlenek,gyermektelenek vagyunk.

26/N



2014. szept. 9. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg igen. Ha érzel elég bátorságot, tegyél felé egy apró lépést, hátha veszi a lapot!


De számolj azzal is, hogy egy munkahelyen dolgoztok!

2014. szept. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugtass meg hogy ez a 14 év korkülönbség úgy van hogy akkor ő 40,nem a máshogy van a 14 év....
2014. szept. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, Ő 40 éves férfi, én 26 éves nő vagyok.
2014. szept. 9. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!