Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenem szinte lapos. Tetszhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenem szinte lapos. Tetszhetek így férfinak?

Figyelt kérdés
Olyan az alkatom, hogy annál lassan a 11 éves kislányok is fejlettebbek, pedig már kétszer annyi is megvagyok. Semmi nőieset nem látok benne...
2014. máj. 19. 12:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Biztos vagy benne, hogy annyira rossz? Így sokat nem tudok mondani, egy képet küldhetnél :)


21/F

2014. máj. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem inkább lapos nő kell, mint kövér.
2014. máj. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Küldj képet
2014. máj. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Küldheted
2014. máj. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Figyelj, te vagy a tökéletes példa arra, hogy kell egy olyan pasit fölszedni, akit nem a melled, vagy a hátsód érdekel. Az meg hogyha te nem fogadod el önmagadat, és neked tetszik egy fiú, és zavarba jössz ezzel kapcsolatba, akkor az nem jó! Fogadd el magadat olyannak, amilyen vagy, és mások is el fognak fogadni! Próbáld meg! Sok szerencsét hozzá :) !
2014. máj. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát, így látatlanba nem tudok mit mondani az alakodról...

De annyit mondhatok, hogy az elmult időszakban összesen 2 lánynak udvaroltam. Az egyik nagyon husos, szinte már majdnem kövér. A másik talán 40-45 kiló lehet, és egyáltalán nincs rajta semmi zsír.

Én nem a hús-zsír arány és mennyiség alapján választok nőt.HAnem a belső értékeik alapján.

Ha benned is van érték, akkor lényegtelen, hogy nézel ki, úgyis megszépít számomra a lelked szépsége.(giccsesen hangzik, de így van)

2014. máj. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Van kép?
2014. máj. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem bejön az ilyen alak!

De tényleg nem ez a legfontosabb.

2014. máj. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ettől még tudnálak szeretni. Sőt, nálam előny a kis cici.
2014. máj. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nekem a leírásod alapján tetszel, küldesz képet?
2014. máj. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!