Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszhetek ennek a férfinak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek ennek a férfinak, vagy mindenkinek ezt mondhatja?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, a volánnál sofőr (tudom, sofőrök....de akkoris) aki egy bizonyos járatot visz, minden nap, és én alkalmanként utazok pont azzal a járattal, így onnan ismerem, és szoktam látni.

Nem kertelek, megtetszett.

Idősebb nálam, és egészen biztos családos is.

De mikor szállok le az első ajtónál, hozzám szokott szólni, mikor mit, amilyen helyzet van éppen.

Hogy még ne szálljak le, menjek tovább vele, vagy hogy szívesen hazvinne, meg érdeklődik, hogy hol dolgozom, egyebek.

Amúgy ránézésre nagyon mogorva, de ha velem beszél, mosolyog állandóan rám, és nagyon kedves velem.


Nem vagyok már tini sem, 25 éves nő vagyok, ő kb. olyan 40-45 körüli férfi lehet.


Tetszhetek neki?



2013. febr. 1. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem van rá esély..
2013. febr. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy tetszel neki, de ne kezdj vele. Nem akarok általánosítani, de én rengeteg ilyen buszsofőrt ismerek. Egyik még tetszik is, fiatal, még facebook-on is írogatott, de elég óvatos fajta vagyok így nagyon nem foglalkoztam vele, meg tudom is, hogy van barátnője, mondtam is neki, erre rávágja, hogy az a kapcsolat bonyolult... Aztán itt-ott amott hallottam, hogy egy csomó ismerősömmel ki akart kezdeni. El is akart vinni buszozni, de megmondtam neki, hogy hagyjon békén. Nagyon vigyázz a sofőrökkel, rengeteg olyat ismerek aki ezt csinálja, sulimban fel is csinált az egyik egy 16 éves lányt, emelett egy másik lány a suliban egy másik buszsofőrtől egy kis herpeszt gyűjtött be, szóval nagyon óvatosan ezzel...
2013. febr. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!