Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tehetnek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tehetnek egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Iden kezdtem az egyetemet van egy voltosztalytarsam mar akivel nyaron vt egy kis incidensunk(beprobalkozott miutan ivott) es ez nagyon furcsa volt mert haveri szinten tok joba voltunk.Igazabol nem tudtam meg mit erez irantam mert azt mondta hirtelen felindulasbok tortent az az eset.Akkor nem igazan tetszett nem is foglalkoztam ezzel.Viszont osszefutottunk most es azota csak ra gondolok...Ki akarom verni a fejembol mert ugy erzem nincs eselyem...:(

2014. szept. 9. 23:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Menjetek el együtt bulizni és akkor majd hátha sikerül összemelegednetek ha megint iszik.
2014. szept. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
eregy" rá
2014. szept. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!