Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon bejövök neki? :3333

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon bejövök neki? :3333

Figyelt kérdés

Egy sráctól aki haverom aki iránt többet érzek mint barátságot, megkérdeztem, hogy bejövök e neki mert ha nem leszállok róla.....

Nem válaszolt... Telt múl az idő

1 órával később: Semmi.. :$

2 órával később: Semmi.. :$

És ez így ment estig......


Ma a suliban viszont órákon rámnézett volt, hogy sokáig nézett de mikor ránéztem elkapta fejét és másfelé nézett... Jóltudom, hogy kereste a tekintetem?? :O ( vagy ez az egész csak azért van mert nem jövök be neki, nem meri elmondani mert vagy megutálom vagy megbánt és azért csinálja, hogy ne bántson meg? ) Viszon mikor zsepit kerestem és azt mondtam, hogy: Tudna valaki egy zsepit adni??? Akkor elém állt a csomaggal én pedigzavarba jöttem és kivettem egy zsepit és azzal mind a tíz darab a padlóra került ő a szemebe nézve mosolyogva az mondta: Semmi baj! |||| VAJON BEJÖVÖK NEKI?? Légyszi értelmes válaszokat.. :-) Előre is köszi :-)



2014. szept. 10. 14:45
1 2
 1/13 anonim válasza:
Szerintem kérdezz rá szemtől szembe. Vagy jelezte a neten hogy látta? Mármint fb is irja ha látta. Ha látta akkor beszélj vele. Mond el neki,hogy mit érzel. Most és ne később jobban bele fogsz szeretni. Én 1 évig álmodoztam egy fiurol és a tegnap megtudtam hogy ő már az elejétől tudta hogy bele vagyok esve de nem akar tőlem semmit. De nem szolt,hogy ne álmoddozzak mert nem akar tőlem semmit. Most össze vagyok törve.. Ezt kerüld el és beszéld meg vele.
2014. szept. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Válaszoljatok minél hamarabb légyszi :(
2014. szept. 10. 14:52
 3/13 anonim ***** válasza:
Csak zavarban van, mert eddig csak baráti szinten gondolt rád, és nem tudja, hogyan reagáljon. Lehet, hogy tetszel neki, de ezek nem ennek az egyértelmű jelei
2014. szept. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Igen, égeszen biztos :)
2014. szept. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Csak a gond nem is az, hogy nem merem megkérdezni hanem, hogy sok az osztálytárs és nemtudom, hogy kezdjek hozzá a beszélgetéshez... Mert rákérdeznének.... Amúgy kiírta, hogy látta :-)
2014. szept. 10. 14:54
 6/13 A kérdező kommentje:
2. Kommentelő nem az egyértemű jelei??? Azok sem egyértelműek te mit magyarázol....
2014. szept. 10. 14:56
 7/13 anonim ***** válasza:
Meg kene varnod hogy o lepjen. Erezze magat ferfinak, nem? Nyugi, biztosan fo lepni, csak ne rohand le.
2014. szept. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Légyszi válaszokat :))
2014. szept. 10. 14:57
 9/13 A kérdező kommentje:
De imádom!! <3
2014. szept. 10. 14:58
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Vajon a mamutok is ilyen problémák miatt haltak ki?
2014. szept. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!