Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idén kerültem gimnáziumba és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idén kerültem gimnáziumba és az egyik osztálytársam eléggé megtetszett vajon én is bejövök neki? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az előttem lévő padban ül így elég sokat szoktunk beszélgetni, hülyéskedni egyik órán elkezdtek viccelődni hogy mi vagyunk az első pár az osztályban meg ilyenek, Én persze egyből tiltakoztam, de ő nem, Sokszor megkínál csokival meg ilyenekkel, Gyakran keresi a társaságom, szemkontaktusom, Gyakran érint meg a kezemen. Szerintetek csak barátkozni szeretne vagy többet érez irántam?
2011. dec. 19. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
szerelmes beléd
2011. dec. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
többet akar a barátkozásnál ;-) szerencséd van!!
2011. dec. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tetszel neki!!! ;)
2011. dec. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tutiii bejössz neki:) Jaj, emlékszem, milyen izgatott voltam, mikor kiírtam egy ilyen kérdést, és vártam a válaszokat... Biztos tetszel neki, nem tiltakozik az ellen, hogy "jártok", megkínál csokival, megérint, ami az a testbeszéd, hogy tudat alatt is bejössz neki... Szóval nyugodtan viszonozd, hogy lássa, hogy szabad az út.. Szurkolok nektek:) Viszont jól gondold meg, hogy közös barátaitok milyenek vannak, meg mindent, mert ha neadjisten szakítanátok, nagyon rossz érzés lehet, hogy minden nap látnod kell, akár azt is, hogy mással van...
2011. dec. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat rengeteg segítséget,önbizalmat adtatok :) holnap cselekszem ;)
2011. dec. 19. 20:24
 6/8 anonim ***** válasza:
kérlek ird le majd hogy mi lett! :-)
2011. dec. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
megígérem :) örülök, hogy vannak még ilyen segítőkész emberek :) holnap kommentben leírom mi történt és mégegyszer köszönöm, ha tudnátok mennyit segítettetek (elég nagy önbizalomhiányom van :/ )
2011. dec. 19. 20:32
 8/8 anonim ***** válasza:

na ez a holnap nem jött el;)

velem szinte ugyan ez a helyzet csak tudom hogy tetszem neki semmi több.(van pasija de mióta ismerem nem egy volt már)

én adok neki néha csokit,édességet...kapok érte puszit:) de nem értem el sokat csak nagyon szeret:)

2012. jan. 8. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!