Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk ha nem tetszik egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ha nem tetszik egy lány akkor mit csináltok?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy nem tetszek egy fiúnak aki nekem nagyon órákon mindig nézem ő nem beszél velem és semmit sem csinálunk nem akarja, hogy félre értsem. Én nekem pedig Ő AZ IGAZI.

2014. szept. 10. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik nem csinál semmit. Csak úgy van. Mint a többi ember. Ennyi:D
2014. szept. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ignoráljuk. Mint ahogy ti is. Fogadok te meg 5 másik srácnak tetszel, akiket te ugyanúgy leszarsz, mint ahogy a srác téged:)
2014. szept. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nézem, és enyi, de ugy hogy ne lássa.... nem összekeverendő amikor odafigyelek a tanárra, és szól h ne szemezzek vele
2014. szept. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez nemigaz én senkinek sem tetszek nem tartanak szépnek az osztálytársaim.
2014. szept. 10. 17:44
 5/6 PearlDiver ***** válasza:

Azért a világon nem csak az osztálytársaid léteznek. És nem attól vagy szép, hogy mások annak tartanak! Ha nem hiszed el hogy szép vagy, máris vesztettél!

Én ha tetszem egy lánynak aki nekem nem, akkor kínosan érzem magam és igyekszem kerülni a társaságát, a szemkontaktust.

2014. szept. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy meg kellene újúlnod egy kicsit, hogy jobban megmozgasd a fantáziáját.
2014. szept. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!