Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány. Hogyan szerezzem meg?

Figyelt kérdés
Van egy csaj aki már régóta tetszik,de nem tudom elfelejteni.Érettségi óta már mindenhol őt látom.Amikor meg találkozok vele szembe akkor is csak egy béna 'Sziát' tudok mondani.Ilyenkor előjön belőlem a félelem és semmi nem jut az eszembe...(én 18 ő is 18+ lehet)Tippek?Normális válaszokat!!44

2014. szept. 7. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Most akkor 18 vagy, vagy 44?
2014. szept. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon nem lehet itt trükköket és fortélyokat bevetni, egyszerűen le kell magadban győznöd ezt a félelmet. Próbálj vele úgy beszélni, hogyha találkoztok, mint egy baráttal. Valahogy felejtesd el magaddal abban az adott pillanatban, hogy bejön neked. Hidd el, elkezdeni nehéz a kommunikációt, de utána már gördül tovább magától :)
2014. szept. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
18 vagyok akinek nem egyértelmű...Az a gond amikor meglátom összeszorul a gyomrom elkezdek félni és csak köszönni tudok és megyek tovább.Hogyan közeledjek?Miket mondjak?Legalább a beszélgetésig szeretnék eljutni.
2014. szept. 7. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!