Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Korai Házasság lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai Házasság lenne?

Figyelt kérdés
2015. Tavaszán töltjük a 18-at a barátnőmmel, 2 éve vagyunk együtt,nagyon szeretjük egymást. Nem volt másunk egymáson kívül. Tavasszal vagy nyáron össze szeretnénk házasodni, egyenlőre szülők még nem tudnak róla, de a bátyám és a testvérem nővére is azt mondja még korai lenne. Szerintetek is? Ez nem fog befolyásolni minket a döntésben csak érdekelne mások véleménye is. Később majd biztos állással,megélhetéssel gyereket is szeretnénk.

2014. szept. 10. 18:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Cigányok vagytok???
2014. szept. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem pont jó idő a házasságra :)
2014. szept. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
első: Nem nem vagyunk cigányok, ha ennyire érdekel fehér bőrű svábok.
2014. szept. 10. 18:42
 4/13 anonim ***** válasza:
A svábokat nem deportálták a 2.VH után?
2014. szept. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem mindenkit, csak nagy részüket. de ez nem a kérdéshez tartozik
2014. szept. 10. 18:54
 6/13 anonim ***** válasza:
Bocsi, csak történészhallgató vagyok és érdeket.
2014. szept. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
4-es :DDDD Igen, még korai lenne! Van saját keresetetek? Szülőkkel éltek még? Saját lábatokon tudtok élni? én 22 éves vagyok, a barátom egy évvel idősebb nálam és lassan 2 éve leszünk együtt, tanulunk még, de én még eljegyzési gyűrűt se szeretnék úgy tőle, hogy a szülők vették meg nekem... Ha már lesz saját kis kuckónk, külön a szülőktől, saját keresetünk, na majd akkor :) Ez még 2-3 évbe bele fog telni :)
2014. szept. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
mindketten dolgozunk iskola mellett, én bolti eladóként a barátnőm lógondozó. Nem ezzel szeretnénk foglalkozni de valamiből élni kell. Van spórolt pénzünk és egyéb megtakarításaink. nem szeretnénk nagy esküvőt csak szűk családi körben.
2014. szept. 10. 19:24
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyébként én is nagyon várom, hogy előrébb lépjünk a dolgokkal és befejezzük a sulit, majd munka, persze nem lesz egy leányálom, de várom, hogy megkérje majd a kezem, mint általában minden fiatal, de nekünk még nincs saját keresetünk :) Szerintem az összespórolt pénzeteket ne erre költsétek, hanem előbb jöjjetek rendbe anyagilag, házilag, keressetek jobb munkahelyet és amennyire a mai viszonylatban lehet, anyagi biztonságot! :) Nagyon fiatalok vagytok, bármi történhet még Veletek! Tudom, hogy azt hiszed azért, mert ennyi nehézségen keresztülmentetek, ezért örökké együtt lesztek, de szerintem várjatok még vele! Én a "nagy napot" nem szeretném kis esküvőre zsugorítani, az egy életesemény és a lehető legjobbat szeretném kihozni az anyagi helyzetünktől függően, és szerintem azért a napért érdemes még várni! Most egy kisebb esküvő vagy később egy szép, álomba illő? :)
2014. szept. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mindenképpen össze költöznénk, nagy esküvőt meg egyikünk se akar nem vagyunk azok a mulatós típusok,közeli barátok,családtagok egy pap és egy anyakönyv vezető valami romantikus helyen, másra nem is vágyunk és egy nászút kettesben Ausztriában a hegyekben,ahol először feküdtünk le.
2014. szept. 10. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!