Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki sohasem gyógyul ki a szerelemből?

Figyelt kérdés

Január óta szeretek egy férfit teljesen reménytelenül... Nem tudom őt elfelejteni, pedig azóta derültek ki róla olyan dolgok, melyek alapján biztosan nem vágnék bele vele egy kapcsolatba (pl. gyakran váltogatja a partnereit), illetve meg is mondta még tavasszal, hogy nem akar tőlem semmit.

Néha azt hiszem, hogy most már túl vagyok rajta, de mindig visszaesem... örökké fog ez tartani? Sohasem fogom elfelejteni? Pedig nem is láttam már hónapok óta.

Valakinek hasonló tapasztalat?



2014. szept. 12. 12:35
 1/10 anonim ***** válasza:

én is így vagyok most, igaz én az exem miatt.

egyszer azt hiszem,hogy már jól vagyok, aztán másnap bőgve alszok el, pedig tudom,hogy egy könnycseppet nem érdemel,mert nagyon csúnyán átvágott és úgy viselkedett velem,mint egy utolsó senkivel.

ismerek olyat aki 8 évig szenvedett egy szerelem miatt, szóval én már nem várok semmi jót.

2014. szept. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Életem első "szerelmébe" a mai napig szerelmes vagyok.

kb. 4 évesen mindig együtt játszottunk, és nagyon szerettem. Aztán ahogy kamaszodtunk egyre jobban bejött, de én visszahúzódóbb voltam ő meg "nagymenő" lett. Középsuliba teljesen különváltak az útjaink, de néha szoktunk még beszélni. Akárhányszor találkozunk (teljesen mindegy hogy van-e akkor pasim vagy nincs) úgy érzem hogy halálosan szerelmes vagyok belé, és nekem csak ő kell. Mostmár 25 évesek vagyunk szóval ha úgy nézzük 20 éve nem gyógyultam ki a szerelemből.

2014. szept. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
utolsó, nem próbáltál közeledni hozzá?
2014. szept. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
# 2 szerencsétlen pasijaid...
2014. szept. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Január óta? Én 3 évig voltam így. Majd jön valaki aki segít elfelejteni. ;)
2014. szept. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez csak fantázia hidd el!Nem is ismered őt, nem is volt köztetek érintés gondolom... tehát csak magányos vagy,ennyiről van szó.


Abba tud igazán szerelmes lenni az ember,akivel már történt csók,sok beszélgetés,szex és persze állati jó volt valamiért.(és persze nem 1 szex és nem 1 csók volt...mert ha csak 1 volt, akkor annyiból nem lehet eldönteni, hogy annyira fantasztikus volt-e).


Ha pedig évekig tart,akkor az már agybetegség :)

2014. szept. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Megbeszéltük ezt a dolgot. Azt mondta hogy néha ő is fantáziált rólam, de csak barátnak tud elképzelni, és a fellángolások kivételével én is így gondolom.

A pasijaimat meg nem kell félteni. Mostanába csak évente néhányszor találkozok ezzel a sráccal. Akkor eszembe jutnak a régi szép emlékek és megint úgy érzem magam mint egy szerelmes kis tini. De ez nem jelenti azt hogy úgy komolyabban bármit is szeretnék tőle. Jelenleg is van barátom. Nagyon szeretem, soha nem csalnám meg.

De szerintem az első szerelem mindenki életébe nagyon fontos, és arra örökké emlékezni fog. Bárkivel is lesz.

2014. szept. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ismerni ismerem, régebben sokat szoktunk beszélgetni... mostanában már nem, mert látni sem akarom. De sajnos akkor sem múlik az érzés. Amúgy tényleg nem történt köztünk semmi, egy ölelés volt a maximum.
2014. szept. 12. 17:53
 9/10 anonim ***** válasza:

Soha nem fogod elfelejteni

Akit az ember igazan szeret azt nem

Idovel enyhul de soha nem lesz vege!!!

2014. dec. 15. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, én is így érzem...
2014. dec. 15. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!