Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik sosem szerelemből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik sosem szerelemből kezdeményeznek?

Figyelt kérdés

Nemrég elmondta nekem egy férfi, akire felnéztem, mint családapa, hogy a mostani feleségétől eredetileg csak azt akarta. Nagyot csalódtam.

Azon a néhány nagyon érzelmes hímnemű egyeden kívül sosincs esélyünk a házasságra, csak ha az ujjunk köré csavarjuk őket taktikázva, amit utálnak, hogy ne léphessenek le?


Ha nem megyek bele egy felszínes kapcsolatba, aminek az elején mindig mind kijelenti, hogy csak szexkapcsolatot akar, akkor nem leszek soha házas??? Mert abból alakul ki?



2014. júl. 29. 21:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
1 férfi miatt megpecsételed az összeset.Gratulálok.Például én szerelemből kezdeményezek.
2014. júl. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

kezdeményez, vagyis még alig ismeri, nyilván a külseje az első

ezért ne csalódj senkinek

az a más, ha előtte x évig ismeri, és csak dugni köll

de más esetben, szerintem ez normális, ha nem is az, hogy "csak" azt akarja, de hogy a külseje vonzza, és nemtudja hogy szerelem lesz az igen

2014. júl. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
a szerelem kialakulhat közben is,miért fontos egyből?
2014. júl. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Bizony bizony,a szamárlétrát végig kell járnod.
2014. júl. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

"Azon a néhány nagyon érzelmes hímnemű egyeden kívül"


nem tudom mit mondjak...

2014. júl. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Csakhogy a női és férfi létra fordított - én a szexet már egy hosszabb ismerkedés után akarom, náluk meg az az alapja, nem is ígérgetnek többet. Szeretőből pedig ritkán lesz feleség.:) Barátnőből persze, az más lenne...
2014. júl. 29. 21:14
 7/17 anonim ***** válasza:
Ne általánosìts, én eddig szerelemből tettem s sikertelen voltam. Akkor ez azt jelenti h nekem is úgy kéne próbálkozzak?
2014. júl. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Na most állíts magadon kérdező,mert nálam nem a szex az alapja egy kapcsolatnak.Ne általánosíts,mert tudatlan vagy még az élethez.
2014. júl. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Meg kell hajolnom tapasztaltságod, és logikád előtt.
2014. júl. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
És miért csalódtál? Mert nem olyan cukormázasan történtek a dolgok, mint az amerikai filmekben? Ha ők szeretik egymást, akkor neked nem mindegy, hogy eredetileg mit akartak egymástól?
2014. júl. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!