Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egymásba szerettünk a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egymásba szerettünk a barátom öccsével, már együtt is voltunk úgy, de félünk ha felvállaljuk akkor mi lesz. Szerintetek mit tegyünk? 19 L

Figyelt kérdés

2014. szept. 13. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Gusztustalanok vagytok mindketten!

Remélem az lessz hogy az öccsét is és téged is szájbavágja! -.-szégyen

2014. szept. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd el az öccsét is meg a "pasidat" is... Ebből már semmi jó nem sülhet ki, főleg nem hosszú távon... Feltéve ha szereted a kellemetlen családi perceket, vitát, utálatot pl. ünnepekkor akkor vállald fel nyugodtan. Amúgy szeritnem is gusztustalan hogy nem vagy hűséges hozzá. Az öccsét megértem, én is megdöntöttelek volna ah helyében. Látszik, ha egy csaj labilis.
2014. szept. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ássátok el magatokat de jó mélyre.
2014. szept. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet azóta?
2016. febr. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

csináljatok egy 3-ast

báttyó öcskös egyszerre baszhat

2016. febr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!