Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki elmondaná hogy mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki elmondaná hogy mi a franc van a pasimmal?! Én 24/L és ő 28/F.3 és fél éve vagyunk együtt. Öszeköltöztünk jó volt minden, majd lassan fél éve totálisan megkattant.

Figyelt kérdés
Valaki elmondaná hogy mi a franc van a pasimmal?! Én 24/L és ő 28/F.3 és fél éve vagyunk együtt. Öszeköltöztünk jó volt minden, majd lassan fél éve totálisan megkattant. A velem való időtöltést szívesen felcseréli társasági létre és én inkább háttérbe szorulok. Amikor megemlítem neki hogy többet kellene foglalkoznia velem felháborodik hogy nem is csinált semmi rosszat. Az viszont normálisnak tartja hogy 7 napból 6 ot társaságban kell lennie vagy velem vagy nélkülem. Abban a kb. két órában amit rámszán pedig nem érintkezik velem. Sokszoros faggatás után kiderült hogy neki tul sok vagyok neki (talán napi 1-két óra együtlét úgy hogy együtt élünk) és mert szerinte unalmas lettem amiért én nem vágyom 7 ből napi 6 napot sörözéssel és társasággal tölteni. Megbeszélni makacssága és önzősége miatt nehézkes, illetve egyik órában egyet ért velem a másikban meg idióta vagyok amiért ilyenekkel állok elő. Fejmosást állja, lepattog róla, nem létezik más gondolkodás csak az övé, belőlem mindig a rosszat nézi ki akármit teszek és mondok. Ha én A-t mondok, rávágja hogy B! Meggyőzni, lelkére hatni nem lehet. Szakítani viszont nem szeretne mert elvileg szeret ( bár viselkedéséből nehézkes kiszűrni) de ezek a problémái nem tudni hogy jöttek, az viszont tény hogy az enyémek az ő problémái miatt alakulhattak ki. Skizóval vagy Kényszeressel vagy kapuzárási pánikkal állok szemben talán? :D

2014. szept. 11. 14:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
un
2014. szept. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szeretem nagyon, és szeretném megoldani akármivel is. Félek hogy az érintkezés hiánya és folyamatos nem egyetértés miatt még jobban elhidegülünk egymástól vagy még rosszabb. :/
2014. szept. 11. 14:54
 3/11 anonim ***** válasza:

Készülj lélekben :(

*palces hands on your shoulder with a deep sigh*

2014. szept. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csináld ugyanezt, és abban a pár órában mikor ő ott lenne, te ne legyél, hanem menj el havernőkhöz. Vagy legyél szebb.
2014. szept. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy. Hívd el te őt valami jó helyre, pl. valami fürdőbe.
2014. szept. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hááát nekem is volt olyan szerelmem, aki egy kicsit sok volt már... :-)


...de még akkor is szerettem, amikor már másik bráneren szívta magába az életet... :-)


Sokan hasonlítják a "szerelmet" egy kétfülű bilihez, amelyiket mindig az egyik személy viszi, de ez folyamatosan változik... :-)


Kb annyit is ér a szerelem... :-)

2014. szept. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Próbálj 1-2 napot elmenni a haverjaihoz, 1-2 napot pedig menj vele valami jó helyre.
2014. szept. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

magamra ismertem..

az összeköltözés után nekünk is ez volt, túl sok voltam neki, aztán el is hagyott.

lehet nem kellett volna összeköltöznötök.

2014. szept. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

" kapuzárási pánikkal állok szemben "


28 évesen? Ugyan milyen kaput akarna bezárni? Majd 50 felett. A férfiak férfi kora 35 év felett kezdődik.


Egyszerűen nem felel meg neki ez az élet amit él.

2014. szept. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
koltozz el ideiglenesen ..mond hogy erzed hogy nem szeret es faj neked ez csomagolj es megy ha visza tart vagy utanad megy akkor szeret ha nem akkor nem szeret :)
2014. szept. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!