Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány évesen volt az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen volt az első olyan kapcsolatod, amiben együtt mentetek nyaralni?

Figyelt kérdés

Akár 2-3 napra is a közelben, a lényeg hogy összedobtátok a kis (vagy nagy) pénzeteket és kettesben együtt mentetek, vagy valami olyasmi, amiben komolyabb dolgok voltak (pl "elugrani" külföldre).

és mikor volt az, hogy egymás után több napot is folyamatosan egyikőtöknél töltöttétek (ott alvás, mondjuk akár egy hét, vagy több) ?


Hány évesek voltatok? Mennyi ideje voltatok együtt (kb)? 1-2 dolog a nyaralásról/együttalvásról (pl wellness hotelben voltunk 4 napot xy helyen, programok, stb).


Légyszi a "minek akarod tudni" és hasonló, a kérdésre nem válaszoló válaszokat hanyagoljuk.


Köszi :)


2014. szept. 11. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:

18


23L

2014. szept. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

3 napot voltunk együtt nyaralni,ő állta,kettesben mentünk:)

ez volt eddig a leghosszabb idő,amit együtt töltöttünk.

Én 17 voltam,ő 26 és 11 hónapja voltunk együtt.(amúgy ez idén nyáron volt) :)

2014. szept. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
13 :D
2014. szept. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az előző barátommal voltunk először hosszabb ideig együtt, mikor elmentünk fesztiválozni a társaságával, ott 6 napot voltunk folyamatosan együtt, előtte pedig csak egy-egy éjszakát, amikor együtt aludtunk. Ekkor 16 éves voltam, ő 18, talán fél éve voltunk együtt (egy évig jártunk összesen). A mostani barátommal is voltam már fesztiválozni, de vele már előtte is töltöttünk együtt több napot, volt, hogy egyhuzamban 2-3 éjszakát nála aludtam, pl. őszi szünetben vagy nyáron (ez 3-4 hónapnyi járás után volt). Később voltunk együtt másfél hétig is, mikor a szüleim elhívták a családi kempingezésre. Az első közös nyaralás kettesben nem a mi pénzünkből volt, a barátom szülei egy wellness hétvégét adtak ajándékba neki az egyik születésnapjára, akkor voltunk együtt egy éve. Most néhány napja voltunk másodszor kettesben nyaralni, de ezt már 100%-osan saját pénzből fizettük, mi szerveztük meg (szintén belföld). Egyelőre nem tervezünk külföldi nyaralást, csak azt, hogy decemberben kiszaladunk Bécsbe.

20L

2014. szept. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!