Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mitévő legyek? Szerintetek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek? Szerintetek is a rossz szex az oka?

Figyelt kérdés
Régóta együtt vagyunk a párommal, de valamiért soha nem volt vele orgazmusom, azt hittem bennem van a hiba így nem is tettem neki szóvá a dolgot. Két hete megismertem egy srácot az egyetemen, amellett hogy baromi helyes volt még a stílusa is jó volt. Azonnal vonzódtam hozzá, az első órákon szemezgettünk, utána megszólított és elkezdtünk dumálni. Egyik este bennt kellett maradnunk az egyetemen, utána felajánlotta hogy hazakísér, behívtam egy kávéra, nem tudtam magamon uralkodni és megtörtént az a dolog és akkor döbbentem le, hogy vele volt orgazmusom, nem is egyszer, és mégsem bennem van a hiba. Szerintetek elmondjam a páromnak? Szeretem őt de nem szerelemmel mint a másik srácot. Mit tegyek? Nem akarom összetörni mert nagyon rendes...(19éves lány)

2014. szept. 15. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Azonnal szakíts a meglevővel! És esedezz a bocsánataert.


Aztán legyél azzal aki ki tud elégíteni.

2014. szept. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 csabika1971 ***** válasza:

Ha tényleg szereted, akkor erről jobb ha mélyen hallgatsz és soha nem mondod el.

Az orgazmus kérdést meg valld be neki nyíltan, hogy ha magadnak csinálod, van. De ha vele akkor meg nincs.

Vagy mivel most már szereztél tapasztalatot másik fiúval is az ágyban, próbáld őt is rávezetni a dolgokra, hogy neked is jó legyen. "Most próbáljunk ki valami mást is." - Szöveggel.

2014. szept. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindkettővel légy őszinte. Válaszd, amelyik még ezután is elfogad és neked is boldogságot okoz.
2014. szept. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A mostani pasiddal szakítanod kell, hisz sem szerelem, sem kémia, sem megszokás nincs köztetek. Ne álltasd őt, ha nem jó vele. A másik sráccal megvan köztetek a kémia, plusz valószínűleg ő sokkal gyakorlottabb és tapasztaltabb az ágyban, illetve pont hozzád való a temperamentuma. Nem biztos hogy a párod rossz az ágyban, egyszerűen csak mást tud adni mint amire neked szükséged lenne.

Azzal legyél együtt akivel jól érzed magad, ez nem önzőség, bár megcsalni nem kellett volna, de mostmár mindegy, legalább tudod hányadán állsz vele és magaddal. Nem kell megbántanod, mondd neki hogy sajnos nem szerettél bele, de kívánod hogy valaki mással boldog legyen. Ha nem volt olyan mély komoly kapcsolatotok, én nem mondanám el neki hogy megcsaltad.

2014. szept. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Hát érdekes válaszok ezt kell csinálnod meg azt ..

Szóval fiatalok vagytok, szerintem erről érdemes beszélni mindenképpen,te is látod régi kapcsolatod kihűlt vagy már nem a régi.Mi sem bizonyítja jobban lefeküdtél egy másik sráccal ,nem összetörni kell hanem megbeszélni mit változtassatok meg vagy esetleg elválnak útjaitok.A "soha nem volt vele orgazmusom" pedig van egy közeli ismerősöm akikkel ugyanez volt a helyzet (már nincsenek együtt 6 év után ).A lánynak az új barátjával, sexuális téren minden rendbe jött ,és a srác is boldogabb lett, egy másik lánnyal .

2014. szept. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezért kell próbálkozni több partnerrel is hogy megtalálja az ember a megfelelő párját minden téren, és akkor a későbbiekben nincs csalódás és szakítás.
2014. szept. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Nem akarom összetörni mert nagyon rendes..."

Ne haragudj, kérdező, de ez nagy botorság. Mi az, hogy nem akarod összetörni? Ez a te életed, itt nincs helye holmi rosszul értelmezett lojalitásnak. A te boldogságodat neked magadnak kell kisajtolni az életből, és ezt csak úgy tudod megtenni, ha kihagyod belőle a negatív elemeket. Az élet nem habos torta (hisz akkor már rég megettem volna), ezt jobb, ha idejében észreveszi a barátod is. Hogy megcsaltad, ne okozzon lelki furdalást. Akit megcsalnak, az valamilyen szinten kevés a másiknak. Nem tud, vagy nem akar teljes mértékben megfelelni neki.

2014. szept. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

" és mégsem bennem van a hiba."


Dehogynem. Itt irod:"Szeretem őt de nem szerelemmel mint a másik srácot. "


EZERT nincs orgazmusod vele, az ugyanis nagyreszt fejben dol el. Nem azert mert o csinalna rosszul, hanem mert te nem ra vagy rahangolodva.

2015. aug. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!