Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, volt már részetek k....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, volt már részetek k. rva szar szexben?

Figyelt kérdés

Mit NE csináljunk? Mik azok a hibák, amikkel elrontunk mindent? (tételezzük fel, hogy a srác ápolt, humoros, sportos és nem kőbunkó).

Ha valami nem esik jól, akkor szóltok, vagy inkább tűrtök?



2014. júl. 25. 23:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%

Nem volt még ilyenben részem és valószínűleg nem is lesz......2 okból kifolyólag:

- általában alaposan megismerem a partnerem mielőtt ágyba bújunk

- nagylány vagyok, tudok és szeretek irányìtani és tudom, hogy a szám szopáson kívül másra is jó, vagyis elmondom ha esetleg valamit "rosszul" csinál, hogy hogyan csinálja :)

2014. júl. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Életemben egy sráccal volt nagyon rossz, de vele azért, mert olyan kicsi volt neki, mint egy kisfiúnak.

Amúgy el sem tudom képzelni, hogy annyira rossz lehet. :) Nekem csak jó tapasztalataim vannak.

2014. júl. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
74%
Volt már részem. A volt pasim egy lusta dög volt. És eléggé szar szex közbe azt hallgatni hogy : Fáj a kezem, zsibbad a lábam, pihenjünk egy kicsit.. Jézusom hogy lehettem ezzel a csávóval négy évig. -.-
2014. júl. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
mégis mennyire volt neki picike? :D
2014. júl. 26. 00:02
 5/22 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Nagyon picike volt :(((, már amikor először a kezemben volt, tudtam, baj lesz. :( Szó szerint semmit nem éreztem.
2014. júl. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
mégis mennyi? tíz centi?
2014. júl. 26. 00:17
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Volt. 1 hónapig voltam vele csak együtt a rossz szex miatt. Nagyon jóképű pasi,nagyon jó szívű,romantikus,odaadó stb... életemben nem találkoztam azelőtt ilyen pasival,nem is gondoltam,hogy létezik ez így egybe gyúrva. Egészen addig volt minden ilyen szép kerek,ameddig le nem feküdtünk egymással. Első pár alkalommal már elélvezett mielőtt betette volna. A maximum szexuális együttlétünk 7 percig tartott. Arra kért,hogy én irányítsam,nem egyszer,nem kétszer. Nem tudta,hogy hátulról úgy is belehet tenni,ha közben a hasamon fekszem. Ismeretlen okokból elkezdett nagyapámról beszélni szex közben. Lassú volt a tempó. Egyszer sem élveztem el. Volt,hogy a közelében voltam,jeleztem neki,hogy folytassa,amit épp csinál,erre elélvezett. Nyalni nem tudott. Ujjaival sem tudott bánni. Hirtelen ennyi jutott róla eszembe. :D Próbáltam vele megbeszélni,hogy mit hogyan csináljon,de egyszerűen ügyetlen volt. Kár érte...
2014. júl. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Olyasmi. Ha körbefogtam a kezemmel, teljesen eltűnt benne.
2014. júl. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
tudom, hülye kérdés, de szerinted egy 14 centi hosszú és 5 centi vastag farokkal adódhat probléma? (arra gondolok, hogy esetleg nem elég hosszú)
2014. júl. 26. 00:28
 10/22 anonim ***** válasza:
Nem. Azzal nem lehet gond szerintem. Az elég. Az se jó ha túl nagy mert fájhat. Szerintem ez átlagos méret.( Gondolom meredve ekkora, nem alapból)
2014. júl. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!