Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Vele maradjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Vele maradjak vagy szakítsak?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátomat,nem tudok nélküle élni,ennek ellenére nem tudom mit tegyek.

Február óta ismerjük egymást ,de hivatalosan július óta járunk,ekkor mondtuk ki,mert olyan természetes volt ,hogy mi együtt vagyunk. Szeretnénk összeköltözni és közös saját életet élni,viszont akadályok gördülnek elénk. Elvesztette a munkáját és azóta sajnos még nem talált másikat,van 2 hitele is amit még sokáig fizetni kell,szülőktől támogatást nem tudunk kérni,induló tőként nincs,náluk őrá voltak utalva,de hogy most nincs munkája a húgainak is elkellene menni dolgozni de ők nem akarnak hiába beszélt velük szépen a párom így ha úgy vesszük rajtuk áll a mi jövőnk. Sajnos sokat veszekedtünk az elmúlt időszakban egy harmadik személy miatt,aki a múltjában volt és még mindig nem tudom,hogy a képben van -e de most nem ezért volt a baj. Én nagyon nehezen viselem,hogy ritkán talizunk,keveset tudunk együtt lenni. Minél hamarabb szeretnék már vele élni és mindkettőnknek nehéz így,hogy együtt is vagyunk meg nem is. Tegnap kicsit rossz állapotban voltunk és vitáztunk kicsit. Nehezen bírom,hogy nem tudom félnem kell-e a lánytól,hogy ő mit akar,szeret -e,komolyan gondolja a velem való együttélést,ha csak kiakarja élni magát és csajozni mert nem volt igazán sikeres e téren akkor mondja el,hogy tudjam és akkor ne etessen ,és hogy otthon elmondja hogy vagyok neki,ugyanis nem mondta el még én viszont itthon igen,és azt hiszem szégyell,és csak szórakozik velem. Ezeket megírtam neki de nem válaszolt rájuk csak hosszan azt ecsetelte ,hogy igen nem jött össze neki anno a csajozás és joggal gondolom azt,hogy kiakarja élni magát de próbáljak bízni benne mert megtalálta a párját engem. Hosszasan megvárat a válászokkal ,terel,nem tudom mit akar és nem tudok eligazodni rajta. Tegnap már azt mondtam neki,hogy elengedem és megadom az esélyt h megtalálja azt a lányt,aki mellet boldog lehet és boldoggá tudja tenni. Nehéz de ez lesz a legjobb. Azt írta rá szeret,el sem tudom képzeli mennyire,hogy ő mindent elkövet hogy együtt legyünk de egyik napról a másikra nem megy. Nem fog elveszíteni,mert ő küzd értem ameddig bír,mi egy pár vagyunk és örülten boldog,hogy a párom lehet. Mégsem tesz semmit. Hajnal1-ig netezik meg videókat néz,ki tudja nem -e a csajjal kavar a hátam mögött,úgy érzem csak azért van velem mert jobb nincs,nem szeret,Terel, Otthon nem beszél rólam,pedig akkor így egymásnál lehetnénk,de erre sem mondott semmit. Este óta nem beszélünk. ő 29 éves én 24.

Nem tudom mit tegyek? Hagyjam vagy maradjak vele?



2014. szept. 16. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha már kételkedsz, akkor a legnagyobb jóindulattal mondom: hagyd el.


Sok vihart élt meg a kapcsolatunk a párommal az elmúlt 4 évben, sok veszekedés volt a nézeteltérések megoldása végett, de SOHA nem merült fel, hogy egymás nélkül folytatnánk. Akkor valami eltörik..


25/N

2014. szept. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Hesztip válasza:
Én hagynám. Annál az egyszerű oknál fogva, h komolytalan. Szeretnétek összeköltözni, de ugyanakkor ennek reális alapja nincs. Hiszen, mint írtad, hitel, munkanélküliség áll fenn nála, ami azért nem kis probléma. De talán a nagyobb baj, h hogy nem vállal fel. Én szégyelném ha valakivel ezek után jövőt szeretnék szervezni. Ugyanis akkor neki nem vagyok annyira fontos, hogy azért otthon elmondjon, , bemutasson. Másrészről ebből kiindulva elgondolkodnék rajta, h akkor én mire is vagyok jó egy 29 éves srácnak ha haza nem visz, de összeköltözni össze akar úgy, h nincs munka, & hitele van nem is egy. Sztem ne hagyd magad kihasználni. Ennél azért bőven találsz jobbat. :)
2014. szept. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!