Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Félek mi lesz. Maradjak vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek mi lesz. Maradjak vagy szakítsak?

Figyelt kérdés

az előzmények:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Azóta egyre többet vagyunk együtt, most töltöttünk együtt egy közös hétvégét, ami fantasztikus volt..Ahogy rám nézett, ahogy hozzámért, minden..azt éreztem, ő is érzi azt, amit én...de nem mertem felhozni a témát

Kb. egy hete megírtam neki, hogy nekem ez a helyzet, egyre nehezebb érzelmileg, hogy fáj, hogy tartaléknak érzem magamat, a "nem hivatalos" barátnőnek...Azt írta nem tud most dönteni, mert nagyon nehéz neki a döntést meghozni.Ezt nem értem,vagy szereti a régit vagy nem...

Nem akarom sürgetni sem, nem akarom, hogy olyan döntést hozzon, amit később megbán...de így lassan én őrülök meg.

Napról napra jobban beleszeretek, hiányzik ha nincs velem, egyre több olyan tulajdonságát ismerem meg, amitől még inkább őt akarom...Soha nem éreztem ezt még senkivel sem, már az első csókunk is villámcsapás volt nekem, teljesen váratlan érzés volt, ami iszonyatosan felkavart...

Gondoltam arra is, hogy szakítok vele, de attól is nagyon szenvednék..és sztem ő is, mert mindig mondja, hogy látni akar, meg hogy találkozzunk...Nagyon félek, hogy mi lesz...Folytassam vele, aztán majd meglátjuk mi lesz belőle?Mi lenne a helyes és okos döntés szerintetek?



2012. nov. 26. 01:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha így folytatjátok, téged érzelmileg kikészít, ő pedig elkényelmesedik a két barátnője miatt. Mondd el neki hogy te hogy látod a helyzetet és kérd hogy hozzon döntést x időn belül (legyen ideje gondolkodni is, de ne túl sok idő legyen, mert túlbonyolíthatja a döntését).

Amennyiben téged választ, jól végződik a dolog és kész.

Ha viszont a másik nőt választja, akkor racionálisan szemlélve a dolgot rossz döntést hoz saját magára nézve, rád nézve pedig jó, mert téged sem gyötör tovább a bizonytalanság.


Amennyiben bármi komolyat szeretnél tőle, érdemes ultimátumot adnod neki, hogy kicsit letisztázza a fejében a dolgokat. A gondolkodási ideje alatt viselkedj úgy mintha semmi sem változott volna, hogy viszonylag objektíven tudja értékelni a veled és a másik nővel való kapcsolatát.


Ennyit tudok javasolni. Őt úgyis a szíve vezeti majd a döntésben, tehát nem tudsz mit kezdeni a dologgal. Az is lehet hogy a másik nőt választja és egy-két hónapon belül megbánja és visszatér hozzád, ez a személyiségétől függ természetesen.


Nem érdemes hosszútávon tovább kínozni magad csak azért hogy ő kiélhesse magát mindkét kapcsolatában.


Sok szerencsét előre is és a legjobbakat nektek!

2012. nov. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, sokat segítettél vele :)
2012. nov. 26. 02:39
 3/14 anonim ***** válasza:
Az első tökéletesen leírta. Egy idő után meg kell mondania mit akar mert ez nem mehet így tovább örökre. Adj neki egy kis időt h meggondolhassa mit is akar... Am rajtatok.. pontosabban rajta áll :)
2012. nov. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Megtettem....pár nap múlva beszélünk újra a dologról...drukkoljatok nekem légyszi, én nagyon szeretném!!!!
2012. nov. 26. 20:05
 5/14 A kérdező kommentje:
Azt mondja egyelőre nem tudja elhagyni a nőjét, mert hogy az most a válása miatt meg hogy rosszul megy a vállalkozása nagyon padlón van. és hogy az eltöltött évek után ennyivel tartozik neki.Ugyanakkor engem sem szeretne elveszíteni.Végül azt mondtam, hogy legyen az év vége a határidő, és hogy addig nem fogom ezzel cseszegetni.Szerintetek hibát követek el ezzel?Azt nem tudom megtenni, hogy nem találkozom vele többé...abba azt hiszem belepusztulnék....
2012. nov. 29. 00:15
 6/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Szerintem helyesen döntöttél, mert szüksége lehet egy ilyen helyzetben az érzésre hogy tényleg mellette vagy és támogatod, amennyiben tényleg ennyire szívén viseli a dolgot. Másrészt ha újra szóba kerül a dolog, azért arra is gondolj hogy nem a kapcsolatuk mindennemű megszakítását várod el tőle és támogatni barátként is lehet valakit egy ilyen hosszú kapcsolat után ami nekik van, tehát ilyen téren ha bízol benne, nem kell, hogy nagyon radikális legyél. A te célod elsősorban nem szabad hogy az ő kapcsolatuknak a megrontása legyen, csak éppen az, hogy nőként egyedülivé válj az életében.

Remélem ő is megérti tényleg a helyzeted és eszerint fog viselkedni.

További szép közös napokat az év végéig is, utána pedig boldog együtt töltött éveket kívánok!

2012. nov. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólást.Ez a nézőpont eddig nem jutott eszembe, de igazad van.Egyébként a nővel nincs hivatalosan együtt, sohasem volt, ugyanis a nő férje a választottam családjának nagyon jó barátja....én nem is hinném hogy valaha "normális párkapcsolat kialakulhat köztük...ennyi év szeretői viszony után, főként hogy a ffi kezdeményezte a válást, mivel új kapcsolatot kezdett vki mással.Mondjuk az én szempontomból az az érdekes csak, hogy a Ő hogy dönt, neki kell azt éreznie, hogy csak velem akar lenni....
2012. dec. 1. 14:56
 8/14 anonim ***** válasza:
Szia! Csak erősiteni tudlak abban, amit már előttem többen leirtak, hogy szerintem is meg kell neki adni azt az 1 hónapot- ha ő őszintén úgy érzi, hogy Téged akar, de nem akarja cserben hagyni barátilag a nőjét. Próbálj meg ebben az 1 hónapban kedves és megértő lenni, ne sürgesd (január 1.-ig) és szerintem picit időnként legyél visszafogott is, hogy érezze, hogy mi lenne, ha elveszitene Téged. Január 1. után pedig tényleg döntsön, ha nem tud, akkor szakits vele, és szerintem 90%, hogy azok után pár hét múlva vissza akar majd szerezni. Irj majd, ha van fejlemény!! Drukkolok, kitartást!
2012. dec. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 omba ***** válasza:
100%

"Azt nem tudom megtenni, hogy nem találkozom vele többé...abba azt hiszem belepusztulnék...."


- ezt meg ő is tudja, lám az egy hetes ultimátumból lett két hónap....

Akkor is lesz ok, hogy miért ne döntsön.

Alapvetően bazi kényelmes, ha az embernek úgy van két nője, hogy nem kell közben hazudoznia, bujkálnia.

2012. dec. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Pontosan, a macska-eger jatekot a macska sohasem fogja megunni. S itt te csak a kiseger vagy.
2012. dec. 13. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!