Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom hogy mit csináljak....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy mit csináljak. Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Van egy fiú és már június eleje óta beszélünk, voltak veszekedéseink de mindig kibékültünk. Úgy kb. július eleje felé megtudtam hogy van barátnője pedig nekem elégé udvarolt és mivel tekintettel voltam a barátnőjére megmondtam h ne beszéljünk többet. Aztán én is összejöttem valakivel és ő pedig így egyszer csak hirtelen rám írt meg minden. Innentől romlásnak indult a kapcsolatom (barátom sokat féltékenykedett) Augusztus közepe felé szakítottunk. És még mindig beszéltem vele, de volt hogy elköszöntünk aztán nem írt egy pár napig (láttam h fennt van) utána pedig megint írt. Most hogy elkezdődött a suli ugyanabba az iskolába jött ahova én is járok. Köszöntünk mindig egymásnak meg minden de közös programot nem tudtunk még csinálni mert sok dolgom van és neki is. Most nem írt egy hétig és ma olvastam askjára ahol megkérdezték tőle h ki tetszik neki és ő körülírt egy lányt aki nem én vagyok. pont ezután meg rámírt hogy hogy vagyok én pedig flegma voltam mert majd szétcsapott az ideg. Ő meg kérdezgette h most mi van meg h haragszok e meg h őt érdekli h mi van velem én pedig kiakadtam és megírtam neki amit gondoltam. Hetekig felém se néz majd érdekli h mi van velem..Nem tudom mit csináljak...Tetszik meg sztem több is van de most már nem tudom...Segítsetek légyszi..

2014. szept. 16. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:
felesleges izgatnod magad rajta! lepj tul es probalj minnel kevesebbet kommunikalni vele, de ha keres azert ne legy bunko, csak ne mutass tul sok erdeklodest
2014. szept. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
megpróbáltam túllépni rajta de minden nap látom a suliban és így nagyon nehéz...:/
2014. szept. 16. 17:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!