Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tudnék tenni ez ellen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni ez ellen? Nagyon zavar!

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 10 hónapja vagyunk együtt, és sajnos a különböző sulik, órarend és délutáni elfoglaltság miatt hetente egyszer látjuk csak egymást. Én nagyon szeretem, és talán emiatt van az, hogy amikor nincs velem nem tudok mással foglalkozni, nem érzek másra késztetést, nincs kedvem semmihez, szinte semmi nem hoz lázba... Mivel tudnék ezen változtatni, hogy tudnám elterelni a figyelmem róla?

2014. szept. 16. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Tűzz ki könnyen elérhető célokat, akár csak 2-3 napra előre: elolvasom ezt a könyvet, lefutok ennyit és ennyit, stb... Írd is le őket akár, jó érzés lesz, hogy meg tudod csinálni... Csináld az ő kedvéért, úgy még jobb :)


Plusz, nem tudom, hány évesek vagytok, de azért még 1-2 estén meg lehet oldani a találkozót:)

2014. szept. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
16 évesek vagyunk, csak pont felváltva van edzésünk neki kedd, csütörtök vasàrnap, nekem hétfő, szerda, péntek. :\
2014. szept. 16. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!