Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nyáron tervezem, hogy...

A nyáron tervezem, hogy lefogyok, hogy könnyebben ismerkedjek mert ez az amitől néha rosszul érzem magam. De ha még le is adok pár kilót a csípőm akkor is széles marad ami nagyon zavar. Tudok tenni valamit ez ellen?

Figyelt kérdés
2013. dec. 2. 14:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a széles csípő.. Egyébként nem tudsz tenni ellene.
2013. dec. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
#1 nekem sajnos nem tetszik :\ mások is mondták már, hogy ez van, ilyen a csontozatom
2013. dec. 2. 14:41
 3/18 anonim ***** válasza:
Öltözködéssel tudsz rajta javítani, de elsőhöz hasonlóan nekem is tetszik a széles csipő.
2013. dec. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
# kedves Ricsike mindenhol a te szövegedet látom -.- fiatalabb vagyok és nem azért írtam ezt ki, hogy ismerkedjek
2013. dec. 2. 14:41
 5/18 anonim ***** válasza:
Miert nem fogysz le most,hogy a nyaron mar jol nezz ki ? :)
2013. dec. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nem, ilyen a csontozatod. Esetleg az arányokon tudsz változtatni súlyzós edzéssel.

Nem félre érteni, nem kell 5% testzsírra szálkásodni 100 kiló száraz izom mellett, nem kell kiba_ni magadat, de ha felszedsz egész testre egy kis izom tömeget, más lesz a tartásod, a mozgásod. Széthúzza a vállaidat (nem lesznek előre esve), kiegyenesíti a hátadat, lesz egy egészséges íve a derekadnak, megváltozik a csípőd tartása is. Combra, fenékre is felszedsz egy kis izmot, nem tűnik olyan szélesnek a csípő.

Az összképen sokat javítana.

Nemtől függetlenül.

2013. dec. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

#4 úgy látom csak itt vannak olyan fiúk, akiknek annyira nem tetszik.

pl milyen ruhákat kéne hordanom?

2013. dec. 2. 14:43
 8/18 anonim ***** válasza:
A csontból nem tudsz lefaragni...
2013. dec. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, elhiszem, hogy rossz, ha neked nem tetszik, de ha már lefogysz és olyan a csontozatod tényleg nem lehet ellene mit tenni sajnos. De nagyon sok vonzó nőnek van széles csípője. :)
2013. dec. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

#5 mert nyáron több időm van :)

#6 köszi a tippet :D

2013. dec. 2. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!