Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ez ellen? Nah szoval van egy fiu akit szeretek es mondjuk is egymasnak de engem zavar az,hogy masnak is mondja meg ha nem is ugy hulyeseg tudom de akkor is zavar es faj.Mit tegyek?

Figyelt kérdés
18/L
2009. jún. 27. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit. Viseld el. Vagy ha jártok akkor szólj miatta, de ha nem jártok akkor nem igazán van jogod beleszólni.
2009. jún. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha másnak is mondja, akkor valószínűleg csak barátságból mondja neked is. ha viszont te nem barátságból mondod, akkor ezt tisztázd vele.
2009. jún. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele h nem mondja másoknak csak ugy mindenkinek :d a buszsofőrnek se ugy köszönsz h szeretlek :D
2009. jún. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

engem tudod mi zavar? az hogy 4szer futottam neki, mire el tudtam olvasni azt amit ide "hánytál" egy mondatnak álcázva.


Egyébként kinek mondja mert az se mindeggy.

De szerintem kérdezz rá hogy miért csinálja.

2009. jún. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Engem meg az zavar,hogy te irtal.....koszi de a tanacsodbol nem kerek!

A tobbieknek meg koszonom szepem:)

2009. jún. 28. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!