Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom nem szerelmes belém,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Andrea Henrietta kérdése:

A párom nem szerelmes belém, tudnátok adni pár tanácsot? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A pasim eléggé ragszkodik hozzám, nagyon jól érezzük magunkat együtt, szeret velem lenni, hozzám bújni, és elképesztően jó párt alkotunk ketten, minden téren. Az egyetlen bökkenő hogy ő nem szerelmes. Viszont én nagyon szeretem őt, úgy ahogy még soha senkit, és tudom hogy előbb utóbb véget fog érni ez a kapcsolat és akkor az eléggé fog fájni nekem, de túlságosan szeretem őt ahhoz, hogy a maradék büszkeségemet összekaparva kilépjek ebből a kapcsolatból.

Szerintetek van rá bármi esély hogy ne legyen nagyon csúf vége ennek? Vagy esetleg tudnátok adni valami tanácsot? Sajnos szakítani nincs erőm vele... de talán nektek van valami meglátásotok. Köszönöm előre is. Én 24/l, barátom 27



2014. szept. 17. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyan már,ha minden annyira happy,miből gondolod,hogy a srác nem szerelmes?
2014. szept. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy hogy nem szerelmes? Akkor mi ez? :D

A másik, a szerelem múlandó, csak egy lépcső fok, amit meg kell lépni, amit elhagy az ember egy idő után, nem pedig a csúcs, ami után nincs feljebb. Így kell hozzáállni, és teljesen máshogy fogod látni a kapcsolatokat.

2014. szept. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ő mondta h nem szerelemes beléd? Az is lehet h csak nem tudja kifejezni eléggé az érzéseit, vagy te nem veszed észre vagy ha tényleg nem szerelmes akkor meg szexpartner kategória vagy neki.
2014. szept. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, ő mondta hogy nem szerelmes, és hát apró jelek is vannak, bár lehet hogy túlreagálom őket, de én elhiszem neki hogy nem szerelmes. Még ha csak az is a gondd hogy nincs tisztában az érzéseivel. Bár 27 évesen, jópár kapcsolattal a háta mögött már lehet annyi érzelmi tapasztalata, hogy tisztában legyen önmagával.

Egy kicsit olyan nekem ez a kapcsolat, mint az alkohol. Tudod hogy másnap rémesen másnapos leszel, de azért nem hagyod abba az ivást mert nagyon jólesik. Másnap pedig küzdesz a ferjfájással és a rosszulléttel. Ilyen nekem is ez a kapcsolat, de túl jól érzem magam ahhoz hogy kilépjek belőle.

2014. szept. 17. 20:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha hirtelen otthagyás nem is megy szerintem szép lassan meg kell tőle szakadni. Járj nyitott szemmel az utcán, kezdj el mást keresni. Aztán amikor már találtál vkit akkor már lehettek barátok.
2014. szept. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyszüleim is így voltak,csak ott nagyapám volt szerelmes nagymamámba. Kitartottak egymás mellett,mert ez szilárd kapcsolat volt. Nagymamám is ragaszkodott érzelmileg nagyapámhoz. Amúgy a szerelem is kihuny egyszer, ha mindketten szenvedélyesen szerelmesek lennétek, lehet hamarabb vége lenne mert eltűnne a tűz.
2014. nov. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!