Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akkor most mi van? Szakítottun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most mi van? Szakítottunk vagy nem?

Figyelt kérdés

Tegnap a barátommal összevesztünk. Ment tegnap az orvoshoz Debrecenbe és 8:11-kor írja" Most megyek a buszhoz" de 8:37-kor megint ezt az üzenetet kapom tőle. Kérdeztem mikor ér be a busza és olyan 8:50/ 55 körül írja,hogy most ért be és már várja a sorát. Mondtam,hogy én ezt most nem értem,magyarázza el mert ,hogy lehet az,hogy 8:11-kor is a buszhoz megy meg 8:37-kor is 50-re már ott is van és 9-kor már a sorát várja. 10 óra előtt írja,hogy a 9:15-ös busszal ment ami 9:45/50 körül van benn Debrecenbe és 9-re ért oda. Írtam neki hogy ugye tudja,h nem vagyok hülye? Azt írta tudja de miért? Hát akkor leírtam neki ezt amit ide. Felhívott de már akkor mérges volt. Elkezdett magyarázni,hogy elírta meg egy csomó dolgot,hogy ha itt és ott száll fel akkor ennyi meg annyi idő alatt ér oda meg ilyenek. Meg gúnyból kérdezte,h a buszjegyet megmutassa? Egész nap veszekedett velem. Én kiakartam beülni vele,írtam ne veszekedjünk mert van bajunk elég és inkább egymást kéne támogatni,meg hogy én vele képzelem el a jövőt és ha ő is velem akkor tegyen érte és vállaljon fel. De olyat kaptam tőle...egyik levele sértőbb volt mint a másik. Olyanokat írt ,én nem tudom mit akarok én gondolkodjak,ő komolyan gondolja de jelenleg nincs rá lehetősége,panaszkodjak a jóistennek ne neki,jó úton haladok hogy szakítson velem és ezt most én basztam el,és ezek még az enyhe levelek voltak. Elegem lett belőle és megírtam neki,h igen én kezdtem de be is akartam fejezni csak ő nem és én jó úton haladok hogy szakítson velem de ő is jó úton halad,hogy ne teperjek utána és ne tűrjek neki. Erre is megkaptam a magamét. Végül már azt írtam inkább megyek mert én már nem tudok mit mondani

amivel helyre lehet ezt hozni és hogy

Elvesztettem. Erre írja hogy megérte?

mondom nem de már vissza nem

tudom csinálni. És erre rá 10 percre

elküldi a képet amit csináltunk

Újfaluban és írja,hogy "Nézd,ezt

neked csináltam photoshoppal "mert

össze göndörödött a hajam és

szerinte hasonlítók Salma Hayekra és

csinált egy montázst amin én és

Salma vagyok ugyanolyan pózban, és

olyanokat írt,hogy azért csinálta, hogy

mosolyt csaljon az arcomra ,meg

szerinte tök nagy a hasonlóság köztünk

csak neki unalmas barna szemei

vannak ....meg én kenterbe verem a

színésznőt azon a képen,mindketten

szépek vagyunk.

Ezt sem tudom mire vélni. Meg

mondtam neki ,hogy felakartam tenni

instagramra csak nem tudtam mert

kocka kép kell hozzá és azt írta

megpróbálja átalakítani.

Azóta nem beszélünk. Nem tudom most akkor mi is van. Egész nap szapult utána meg kedveskedik a képpel és ilyen szép vagyok meg olyan?



2014. szept. 18. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Szavaitokkal élve el****tátok mindketten.

Ő is, mert bal**szul reagált a kérdéseidre, meg te is, amiért egy tök lényegtelen elíráson kötekedtél.

Mondjuk a leírtak alapján ő volt a nagyobb s*gg, de a lényegen ez nem változtat.

De azért nyilván a hirtelen felindultságot is számítsd bele azokba, amit mondott. Gondolom, nem kell megmagyarázni, hogy ingerülten az ember mond olyanokat, amiket nem gondol komolyan.

Az, hogy utána kedveskedett, az csak jó jel. Nyilván ő sem azt szerette volna, ha mocskosul összevesztek.

De hogy mi van köztetek, azt nektek kell megbeszélni. Szépen felhívod, és megmondod, hogy szeretnéd, ha ezt megbeszélnétek. Ha ezek után is tapló, akkor egyértelmű, hogy már nem vagytok együtt. Ha készséggel a rendelkezésedre áll, akkor viszont betudható ez egy komoly veszekedésnek, de semmi többnek.

2014. szept. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miután végigolvastam, az első gondolatom az volt, komolyan, tényleg a nyamvadt busz menetrendje miatt szakítottatok? De aztán jobban belegondoltam, mennyire lényegtelen baromságokon rugóztál csak nekünk, itt vadidegeneknek ennyi... iszonyat nehéz lehet egy ilyen nővel a párkapcsolat, eszméletlen mennyi felesleges részleten problémázol. Már ne is haragudj, de megyek az orvoshoz, ami amúgy sem stresszmentes szokott lenni, erre egész komolyan azért csešznek le, mert elírom a busz időpontjait? Mélységesen megtudom őt érteni, ráadásul jó eséllyel nem most volt az első alkalom, hogy egy ilyet produkáltál.


Részvét a volt barátodnak, de nem a szakításért, hanem az eddig átéltekért.


26/F

2014. szept. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ne haragudj, de ilyen kérdésfeltevés, okoskodás, válykálódás, és a bizalmatlanság éreztetése után, én is jól leszidtalak volna. Semmi értelme bizalmatlankodni.


25/F

2014. szept. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te jó ég! Te így ellenőrizgeted a barátodat? Szörnyű lehet neki.
2014. szept. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!