Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon mért választok mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mért választok mindig rosszul?

Figyelt kérdés

A kolléga nőimtől mindig azt hallom hogy a pasijuk meglepi őket dolgokkal és meg ünneplik az évfordulokat közösen készülnek rá amivel egymást meglepik.


Én viszont mindig olyat fogtam ki akiknek fontosabb volt a pénz mint én, sose vettek nekem semmit ha csak nem épp szüli vagy névnapom volt esetleg karácsony. Sose hívtak meg engem hanem mindenki fizette a sajátját.

Amikor meg össze költöztem életemben az első pasival akkor is a pénz közénk állt amikor ő többet adott be a kapcsolatba mint én akkor rám lett kiabálva és jöttek az elvárások.

Szóval engem nem lehet úgy szeretni hogy ne legyen fontosabb a pénz, vagy pusztán rosszul választok esetleg nem szerettek belém csak testi vonzalom és használat volt? Mit kéne tennem hogy valaki belém szeressen és ne csak használni akarjon? Hogyan csinálják azok a lányok akiket jobban szeretnek a pénznél ők mível jobbak vagy mit adnak amivel ezt elérik?



2014. szept. 18. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:

először is: mondd te is ugyanezt a kolléganőidnek :)


másodszor: igen, kevés az a férfi aki mindig csak ajándékoz, de így vagyunk összerakva, ez nem mérőszáma a szeretetünknek


harmadszor: rosszul választottál

2014. szept. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos rosszul választasz!


Annyira megértelek kérdező. Én is sajnos mindig ilyen pasikat fogtam ki. Mások meg mindig dicsekedtek előttem, hogy miket kaptak a pasijuktól :( sajnos felnőttkorban...


Én úgy gondolom, hogy ez nem az érzelmektől függ, hanem attól, hogy milyen neveltetést kapott a pasi.Mert a szülinap,névnap,karácsony, és néha egy kis apróság,meglepetés, mozi,vacsora, ezek alap dolgok. Illetve alap dolgoknak kellene lenniük egy kapcsolatban :(

2014. szept. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Csak a pasiknak nem azok.

Na de egy notol bezzeg alapnak veszik hogy fozzon,moson,takaritson es viselje el az idetlensegeit. De viszonzas???

Hogyan lehetnek en is olyan lany akiknek olyan pasi jut akik a tenyerukon hordozzak???

2014. szept. 18. 14:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudod, kérdező, a párválasztás az alapján történik, hogy mire jó az illető. Ha csak szexpartnert keresek, akkor csak az ágyban kell, hogy megfeleljen. Ha igaz társat keresek, akkor fontos, hogy intelligencia szintjén is megüsse a mércét.
2014. szept. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!