Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Még soha nem voltam ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még soha nem voltam ilyen helyzetbe mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok 18 éves vagyok nő akit meg ismertem pedig 26(szűz és vallásos).

Ez egy kicsit hosszú lesz türelmet és rendes válaszokat kérek köszönöm.

10 hónapja ismertem meg nap mint nap együtt vagyunk.

Nem járunk csak barátok vagyunk ő szerinte több vagyok neki mint egy barát.

De ha fel teszem a kérdés neki hogy járunk e azt mondja hogy "talán".

Csók még nem volt hiába próbálkozok ő el húzza a fejét rá kérdeztem azt mondta hogy fél.

Nagyon nehéz egy eset ahogy telik az idő egyre többet enged.

Itt értem:4-dik hónapba engedte hogy meg fogjam a kezét anélkül hogy ki akadt volna.

Előtte azt se engedte hogy meg fogjam a seggét ki akadt de már ez sem zavarja.

Ha simogatom neki a pináját ő is ki veri nekem.

De csók nincs miért nincs? Nagyon idegesít...

Annyira el fajult a dolog hogy nem egyszer ott akartam hagyni. Meg mondtam neki hogy nekem ez így nem megy.

Próbáltam vele meg beszélni a dolgokat de mindig azt mondja hogy én nem szeretem igazán.

Nem egy esélyt adtam neki hogy változzon a kapcsolatunk de valamiért nem megy.

Én részemről menne de az ő részéről nem megy.

Meg mondtam neki hogy ne haragudj de vége nekem így nem megy. Ha neked nem kelek akkor tovább kell lépnem.

Nagyon egy szeret hiányos a csaj azt mondta hogy neki több szeretettre van szüksége.

Meg hogy sokan át verték meg ki használták.

El mondása szerint nagyon szeret de szerintem nem.

Neki a szeretet abban nyilvánul meg ha ide oda vinném meg vennék neki valamit.

Volt hogy azt mondta hogy jó lenne ha vennék neki egy bicot, köröm lakot hogy ő vágyik rá!

És amikor el mondtam neki szépen kulturáltan hogy a szeretet nem anyagi javak. Erre azt mondta hogy ő mindig ilyen csórókat fog ki.

Nem az első csaj az életembe.

És hozzá teszem 26 éves és anyával él.

Jól tettem hogy ott hagytam?



2014. szept. 18. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Összefoglalva a lényeg tehát: a lány elvárja, hogy te szeresd, vele legyél, vásárolgass neki, és tűrd azt, hogy ő nem hajlandó téged felvállalni, nem hajlandó csókolózni veled, párkapcsolatban élni. Emellett ha jelzed, hogy neked ez így nem jó, rögtön azzal jön, hogy TE nem szereted ŐT eléggé... Hát nem tudom, én nem bírtam volna a helyedben 10 hónapig húzni ezt a dolgot. Nőként mondom ezt.
2014. szept. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen de nem vagyok ez a feladós fajta. Szeretek egy lányért küzdeni na de nem így... remény és az hogy meg dugom csak az hajtott de meg kedveltem.
2014. szept. 18. 16:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát csak tudod, megküzdeni valakiért, és teljesen megalázni magad nem ugyanaz... Ez a csaj maximálisan kihasznál és brutálisan önző, így a küzdelmeddel tényleg csak annyit érsz el, hogy oda a méltóságod.
2014. szept. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez egy önző dög.
2014. szept. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De azt se tudom hogy akar miért irkálja ki a falára hogy nagyon szeretem és a nevem...
2014. szept. 18. 18:34
 6/8 anonim ***** válasza:
hagyd
2014. szept. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gondold el mi történik majd ha véletlen gyerrketek lesz....
2014. szept. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gyerekünk lesz lesz már semmi se lesz köztünk én tovább lépek. De azt nem értem hogy miért érzem azt mégis hogy ő kell nekem.
2014. szept. 18. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!