Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem, mint embert, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, mint embert, de nincs az a tűz, mint régen. A szex se jó már, képtelen vagyok felizgulni. Viszont remek férj-/apaanyag. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Lassan 4 éve járunk és voltak hullámvölgyek, amiatt mert hanyagolt. Időközben "hozzászoktattam"magam, hogy okés, nincs mindig mellettem, tanuljunk meg így élni. És sikerült is... olyannyira, hogy szerelemre is lobbantam egy másik pasi iránt, de persze nem csaltam meg a páromat. Most pedig foggal-körömmel igyekszik, teper, hogy visszaszerezzen és minden a régi legyen. De nekem már nem az igazi, viszont tudom, hogy mik vannak a világban, milyen hülye pasik, és emiatt nagyon nehéz lenne elengedni őt+nem is tudnám, valamilyen formában szükségem lenne rá, legalábbis úgy érzem.


24L/28F



2014. szept. 19. 09:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha nem jó a szex, sőt, nem is szereted, akkor HOGY a viharba lenne már remek férj alapanyag???
2014. szept. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
úgy, hogy tudom az elképzeléseit, vigyáz rám és törődik velem, nem iszik/drogozik/csajozik, segít a házimunkában is(nem élünk együtt, de amikor itt van nálam)
2014. szept. 19. 09:09
 3/16 A kérdező kommentje:
és nem mondom, h rossz a szex, csak már nem az, ami volt
2014. szept. 19. 09:09
 4/16 A kérdező kommentje:
és nem férjalapanyag, hanem férj-és apaanyag. megállná a helyét mindkettőben.
2014. szept. 19. 09:10
 5/16 anonim ***** válasza:

A hanyagolás miért volt?

Én is voltam hasonló helyzetben. Amikor érezte a vesztét, akkor nagyon tepert, sajnos egy idő után visszaállt a hanyagolós időszak. Nálunk azért is volt rossz, mert önmagában nem a 'hanyagolás' zavart, én megértem, ha valakinek több dolga van, mint nekem, és feltalálom magam. De ő olyan féltékeny volt, hogy azt akarta, hogy mindig otthon üljek egyedül.

Biztosan ismered már annyira a párodat, hogy tudd, hogy ez egy átmeneti rosszabb időszak és utána megint jó lesz, vagy ez már a kapcsolat halódása. Ha ilyen fontos neked, szerintem egy esélyt még mindenképpen adj a kapcsolatotoknak, aztán majd kiderül, hogyan alakul.

A szerelmet, összetartozást viszont ne keverd össze a kényelemmel, biztonsággal, megszokással.

2014. szept. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

WTF? utolsó? Na olvasd el szépen ismét, szó sincs kihasználásról. Az, hogy valaki jó apa lenne, az mitől lenézés?:D


Előzőnek: a hanyagolás barátok miatt volt. Mert most ezzel megy kávézni, most azzal, most ez a dolga, most az a dolga... jó volt együtt nyaralni, de következő évben inkább menne a haverjaival. Éééés még rengeteg ilyen... ok, rengeteget melózott otthon, ez tény és való, de attól még jöhetett volna velem is. Minden hétvégén azt kérdezgette mindenki, hogy hol a pasim, én meg most mit mondjak, mindig valamit kitaláltam, hogy ne azt kelljen mondanom, hogy nincs kedve. Egyszer az utolsó pillanatban jelentette be, hogy este lanoznak. De ezek mind apróságok, amik igazából teljesen megbocsájthatóak lennének, mert csinált nagyon sok szép dolgot is, de összeadva nekem nagyon soknak tűnik.

2014. szept. 19. 09:16
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha most igy kihűltetek akkor mi lesz 10 év múlva?


Szürkeség,unalom,kielegületlenség és eszre sem veszed,mar felreleptel.

2014. szept. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem normális hogy 4 év alatt lejjebb megy a tűz lángja. A szexen még talán lehet változtatni. Ha mindketten akarjátok, akkor egy jó kapcsolat is lehet belőle.
2014. szept. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Most próbáljuk helyrehozni, nem terveztük, de beszerveztünk egy nyaralást. Ha huzamosabb ideig nem javul, szakítok... viszont Angliába is együtt terveztünk kimenni.
2014. szept. 19. 09:20
 10/16 anonim ***** válasza:

7: Nekem ebből úgy tűnik, hogy nem vesz téged komolyan. Jó, hogy vagy neki, jó együtt, de csak te alkalmazkodj, ő nem fog.

Még egy próbát megér, de nem biztos, hogy közös lesz a jövőtök.

2014. szept. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!