Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem, mint embert, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, mint embert, de nincs az a tűz, mint régen. A szex se jó már, képtelen vagyok felizgulni. Viszont remek férj-/apaanyag. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Lassan 4 éve járunk és voltak hullámvölgyek, amiatt mert hanyagolt. Időközben "hozzászoktattam"magam, hogy okés, nincs mindig mellettem, tanuljunk meg így élni. És sikerült is... olyannyira, hogy szerelemre is lobbantam egy másik pasi iránt, de persze nem csaltam meg a páromat. Most pedig foggal-körömmel igyekszik, teper, hogy visszaszerezzen és minden a régi legyen. De nekem már nem az igazi, viszont tudom, hogy mik vannak a világban, milyen hülye pasik, és emiatt nagyon nehéz lenne elengedni őt+nem is tudnám, valamilyen formában szükségem lenne rá, legalábbis úgy érzem.


24L/28F



2014. szept. 19. 09:03
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Jaaa, eddig én is így éreztem... de közben meg azért lehet rá számítani.


Főleg most így, hogy megérezte, hogy el is veszíthet.


Meg hát egy ilyen rövid leírásból nyilván nem ajön le feltétlenül, ahogy van a dolog...

2014. szept. 19. 09:26
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Senkinem fog dönteni helyeted!

Talán félsz az Új dolgoktol?

Jóbb szenvedni meg kitartani mint boldogabbnak lenni??

van úgy kialszik a láng.

tul fiatalon nekötelezdel magad,később megbánod.

Sok olyan férfi van aki megbecsüli a nőt,csak ezért ne maradj senkivel.

végén nekilesz csak rosszabb.

2014. szept. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem szabad valakivel azért együtt maradni, mert "Mi van, ha nem lesz jobb?" Ez vele szemben sem fair...
2014. szept. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Egyszerűen kár szaporítani a szót, meguntátok egymást, a ti kapcsolatotok eddig tartott.

Te találtál mást, valószínű ö is fog.

Semmi szükség mentegetőzni, egyik kapcsolat 40 évig tart a másik meg 4 évig.

Ha másba vagy szerelmes akkor nincs miről beszélni.

A megszokás nagy úr, tudod mi lesz a vége ezért ne húzd mert csak rosszabb lesz és sajnálni fogod az elvesztegetett hónapokat.

2014. szept. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Jobban mondva te untad meg öt.
2014. szept. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Mindenféleképpen beszélj vele. mondd el, h szeretnéd kicsit feldobni a szexuális életeteket.Beszéljetek sokat,őszintén, ugy még helyre lehet hozni.

Voltam hasonló cipőben. 8 év után elhagytam egy másikért(aki jobbnak tünt) csak rájöttem h az átmeneti.

A szerelem elmulhat de a szeretet és a tisztelt megmarad.

Ha ő is akar téged, a kedvedért változni fog, teper. Ne minden a régi legyen, hanem ujitsatok.

Kipróbálhatod ha külön mentek, h mennyire hiányzik. de ha elhagyod, utána bánni fogod.

2014. szept. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!