Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éjszakákat sírok át, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éjszakákat sírok át, nem tudok másra gondolni csak rá! 1 éve vagyunk együtt a bnőmmel! Én 16 ő 14 éves! Azt mondta nem akar elhagyni, csak már nem úgy szeret mint régen! = (Azt mondta, hogy már nem szerelmes! Ilyenkor mi a teendő? = (

Figyelt kérdés
Azóta nem is nagyon szól hozzám!Nekem meg mindig olyan rossz amikor jóformán sz@rik a fejemre!:( Nem bírnám elképzelni az életemet nélküle:( Segítsetek kitalálni valamit!:(
2008. dec. 17. 17:47
 1/9 anonim válasza:
76%
14 éves hülyén hangzik leeht szabadságra vágyik! hidd el később ráfog jönni h mennyire szeret téged! de azt a hibát ne kövesd el hgy elkezdesz futni utána"zaklatod" gondolkodnia kell! de ez nem azt jelenti hogy szakitani akar! még fiatalka szerintem és megijedt hogy pasija van ennyi évesen ! ne ragaszkodj annyira túlzottan hozzá csak szeresd! egy sms elég minden nap! :D nyugodj meg minden jó lesz!!! és drukkolok nektek puszi
2008. dec. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

Idézek tőled:

"Azt mondta nem akar elhagyni, csak már nem úgy szeret mint régen!"

"Azóta nem is nagyon szól hozzám!Nekem meg mindig olyan rossz amikor jóformán sz@rik a fejemre!"


ez azt jelenti, hogy az ő részéről lejárt a kapcsolat, és az h "nem akar elhagyni" az azt jelenti, hogy tulajdonképpen szakítana, csak talán sajnál téged...


én is átéltem ezt... loholtam a pasi után, aki szart a fejemre, de nem érdemes... szakítsatok és keress valaki mást, mert csak egyre jobban fog fájni, ha reménykedsz...

2008. dec. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
28%
Szerintem egy 14 éves csaj az se tuggya még hogy mi az a randi :P ! Ő még csak barátnőkkel akar csinálni mindent meg rájuk halgat kerres egy 15 éves vagy veled eggy időst! és minden más lesz :) én ebbe gyakorlott profi vok 21 éves srác vok :)
2008. dec. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

szia.én is voltam igy.nem jó ha annyira ragaszkodsz hozzá.

és még csak 14-éves még neki sok pasija lesz.de ha látja hogy rendes vagy vele és tudja hogy szereted előbb utóbb vissza fog menni hozzád.:)csak csináld ugy hogy ő ne érezze annyira hogy szereted mert igy csak neked is és neki is rossz lesz.de te tudod mit csinálsz. szia


bia

2008. dec. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Basszus! 16 éves vagy, élj, bulizz, csajozz! Nem minden jön össze az életben, úgysem tudsz mit tenni, és sírni kár. Ha ő már nem akar semmit, akkor a fejeden táncolhatsz, úgyis vége lesz. Lehet, hogy most nem tudod elképzelni az életed nélküle, de ha majd találkozol egy aranyos, kedves másik lánnyal, akkor más lesz a helyzet. Fel a fejjel! Sok sikert!
2008. dec. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Velem is ugyan ez volt csak a barátom mondta nekem.Én kétségbe estem napokon keresztül sirtam, Rájöttem hogy nem muszáj szerelmesnek lennie ha szeret nem csal meg stb...stb... az számít hogy szeressen a szerelem jön aztán elmúlik majd újra belédszeret... És mond el neki hogy te azt gondolod h nem foglalkozik veled beszéld meg vele...
2008. dec. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A második válaszoló kivételével,köszönöm mindenkinek a válaszát!
2008. dec. 17. 20:27
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a második válaszoló is jól látja a dolgokat. Ne vess meg egy véleményt sem, mindent jól jegyezz meg, hogy próbálj meg tanulni mások hasonló problémáiból.
2008. dec. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem olyan tanácsokat várok,hogy szakítsak meg ilyenek,hanem pont ellenkezőleg,hogy lehetne javítani a helyzeten :(
2008. dec. 17. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!