Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A tanárom azt mondta szükségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tanárom azt mondta szükségem lenne egy pszichológusra, a többi osztálytársam kigúnyol. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Bocs hogy ide írom, de ide járnak a legtöbben. Az osztályfőnököm azt mondta anyukámnak hogy jó lenne ha elmennék pszichológushoz. De az osztálytársaimnak akik gúnyolnak, ő normálisak, nekik nincs szükségük pszichológusra? Már kipróbáltam sokféle módszert, nem figyeltem rájuk, még is folytatták. A szüleim is szóltak nekik, akkor egy időre leálltak, de kezdődött minden elölről. A csendességem miatt gúnyolnak ki.
2014. szept. 5. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Az osztályfőnököd valószínűleg jobban ismer téged, mint a GYK felhasználói. Mégis milyen releváns válaszra vársz?
2014. szept. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért van szükséged pszichológusra, hogy ne érjen lelki sérülés a gúnyolódások miatt. Az osztálytársaidnak inkább pszichiáterre meg gyógyszerekre lenne szükségük..
2014. szept. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát jó lehet nekem is szükségem lenne rá, mert pl. elég alacsony az önbecsülésem, de az osztálytársaim akkor ezek szerint normálisak?
2014. szept. 5. 19:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen teljesen 'természetes' a viselkedésük, ebben a korban ez 'normális', ettől függetlenül persze ku_rva nagy szemetek, őket is lehetne kezelni.
2014. szept. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem simán vágd pofán az egyiket, akár szó nélkül, csak bebattyogsz a terembe, aztán durr. Én biztos nem járnék más gyökérsége miatt pszichológushoz.
2014. szept. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a kérdező kisebb, amint akik cseszegetik, akkor megette a fene a pofán vágást. :|
2014. szept. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ezt mondom már mióta, hogy az iylen kegyetlen, lelketlen, másokat akár testileg,a kár lelkileg bántó alakokat miért nem kezeli valami szakember, őket miért nem kell teletömködni gyógyszerekkel? Ugyanez a véleményem a bűnöző, rabló életmódot folytató emberekről is. Ezeket is gyógyszerezni kéne, hogy meggyógyuljanak és teljesértékű jóságos, hasznos tagjai legyenek a társadalomnak. Mert ezek is betegek!
2014. szept. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!