Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez milyen gondolkodás? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen gondolkodás? Nem értem az ilyen logikát.

Figyelt kérdés

Együtt vagyok a barátommal már 3 éve és 3 hónapja..

Most olyan ötlete támadt,hogy én nem szeretem..és ő ezt tudja.

Hiába könyörgöm neki,hiába mondok bármit..nem hatja meg.

Múlt szombaton is ezért szakitani akart.

Akkor még ott voltam nála és meg győztem,már sirva mondtam hogy ez nem igaz.Elhitte(csak nem hiszem hogy tényleg)


Most meg dobott telefonon,mert én megint nem szeretem..

Milyen hülye logika ez?Jól megvagyunk.Szeretem.


Megkérdeztem miért gondolja,rávágta hogy mert nem irtam sms-t a napokban(mert elkezdtem dolgozni!),meg mert ezt ő megérzi..O.o


Most mit csináljak hogy felfogja ésszel,hogy odavagyok érte és szeretem?!



2014. szept. 19. 12:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő nem szeret téged, csak könnyebb rád kenni a dolgot.
2014. szept. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nagyon érzékeny a srác. :D Megpróbálhatsz neki megfelelni, de az már nem te vagy... Ne foglalkozz vele!

Talán majd keres, akkor döntsd el, hogy akarod-e folytatni.

2014. szept. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Kimutatod felé rendesen? Vagy csak akkor mondod, amikor ő kéri?

Ha nem adod jelét (persze nem állandóan, folyamatosan, de legyen mindig egy kis adag) akkor eluralkodhat rajta ez a kétség, és bepánikolhat.

2014. szept. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Te hiába vagy oda érte, ha "Most meg dobott telefonon...".

Te mondhatsz bármit, tehetsz bármit, ő az ááltalad leírottakat jó kifogásnak/magyarázatnak tartja a szakításra.

Arról nem is beszélve, hogy annyi vér nincs benne ott, ahol kéne, hogy ne telefonon "dobjon", hanem szemtől szembe!

2014. szept. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Elég szegényes a képzelőereje,ha hihetőbb dolgot nem tudott kitalálni arra,hogy szakítson veled :/ .Ezzel csak ennyi volt a célja,hidd el.Talán van valaki más,aki miatt "útban voltál" .Én tutira kérdőre vonnám,hogy miért nem volt őszinte,miért mástól kellett megtudd,hogy van valaki a képben?!Blöff,igaz,de köpni nyelni nem tud majd...Ha meg mégsem jó a megérzésem,ez a dolog akkor is jó,mert legalább megtudja milyen érzés,ha alaptalanul gyanúsítják meg.
2014. szept. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

De szeret,mindennél jobban..ez kétségtelen.

Iigen..nagyon érzékeny fiú amúgy,ő mindig elmondja mennyire szeret,mennyire hiányol,sirni is szokott mikor már 2 hete nem látott..olyan romantikus fajta..


De én meg nem vagyok és sosem voltam ilyen érzelgős és ezt jól tudja is!

Kimutatom,és tudom jól hogy keresni fog,ismerem annyira..csak ez nekem rosszul esik..


Meg kinevet azért mert kifáradtam a munkában..csak mert ő nehezebbet dolgozik..lehetne tapintatosabb..


Úgyis tudom hogy visszafog hivni,amint hiányolni fog,csak nehéz hogy azt érzi nem szeretem..

2014. szept. 19. 13:12
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem keress magadnak olyan barátot aki nem ilyen nagy gyerek. Ez egy idióta, már megbocsájts. Egy nagy elmebajos gyerek. Keress férfit, ne labilis kisfiút.
2014. szept. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Jobb is, ha szakítotok...annyira nyilván tényleg nem szereted, mint ő téged. A végén még öngyilkos lesz, ha te dobod majd egyszer...


Sír, ha 2 hétig nem találkoztok? Mi ő? Csecsemő, akinek hiányzik az anyja..? nemár...

2014. szept. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nincs más a képben..

Köszönöm a válaszaitokat.

2014. szept. 19. 13:13
 10/15 A kérdező kommentje:

8-as nemár..mondtam hogy érzelgős..Hiányzom neki..és távol launk egymástól..


7-es amúgy tényleg van benne valami.

Szeretem komolyan,de tényleg ha egyszer én hagynám el,elsem tudom képzelni mi lenne..

2014. szept. 19. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!