Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Mi az ami számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi az ami számotokra fontos egy nőben?

Figyelt kérdés

Értem ezt külsőleg és belsőleg is. Olvasva a könyveket és a weboldalakon írt cikkeket, arra a következtetésre jutottam, hogy a férfinak teret kell adni, nem szabad folyton a nyakára mászni, nem szeretik ha a nőnek valami problémája van és sír (ergó: mindig legyünk boldogok), hagyjuk őket kibontakozni, nézzünk fel rá, ne próbáljunk sose okoskodni, akkor sem ha nekünk van igazunk, mert különben nem érzik magukat fontosnak és az önbecsülésükön esik csorba.


Hát nagy részt ezekről írnak, de akkor mi nők mit csináljunk, hogy egy férfi örök életre együtt tudjon maradni "élete párjával"? Mikor gondolkodik el a férfi a megcsaláson? Vagy gondol erre egyáltalán ha olyan a helyzet a párja és közte?


Szóval, rajtatok a világ szeme! Férfiak! Várom hozzászólásaitokat, hogy jobban kiismerhessünk titeket mi nők :)


És légyszi ne poénkodjátok el, én tényleg kíváncsi vagyok hogyan működtök!



2014. júl. 12. 00:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

ne hízz el.

ne vágasd rövidre a hajad.

ne legyél naplopó,dolgozz valamit.

megcsaláson szakításon akkor,ha sok a hiszti és kevés a kúrás,vagyis beindul a párkapcsolati negatív játszma.

2014. júl. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
a ne hízz el rész az érdekes... pl ha valaki a betegségéből adódóan hízik meg az mit csináljon? nem lehet mindenki szupermodel :/ rajtam is van némi fölösleg, mert sajnos tartós beteg vagyok és a gyógyszerem szteroidokat tartalmaz...
2014. júl. 12. 00:49
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
ééés az első válaszoló már el is poénkodta!grat
2014. júl. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

az elkezd paleozni,kalóriát számolni,edzeni,így rendbe jön hormonálisan,kiszűri a táplálkozásából a megbetegedésének okait és fent tud tartani egy egészséges nem kövér testet.

úgyhogy a kövérség az első számú kizáró okok egyike.

2014. júl. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
de ezek mind testi dolgok, relativitás kérdése, hogy mi a kövér. valaki tudományosabb módon nem tudná megközelíteni a témát? :D
2014. júl. 12. 01:29
 6/11 WheneverYouWant ***** válasza:
22%

Először is ki kell kötnöm hogy a válaszomból nem fogod megismerni a férfiakat... Had fogalmazzak úgy hogy az átlagtól eltérőnek érzem magam és mivel a jobb irányba mutat ez az eltérés had nevezzem magam különlegesnek.

A külsőre nézve nem sok kikötésem van. Van ami nagyon bejön mondjuk, a fekete haj:) Van egy különös érzés amikor ránézek egy lányra és azt látom hogy szép. Nem tudnám megfogalmazni de volt már sokszor hogy a haverjaim mondták hogy nemár hogy néz ki... de nekem mégis szép volt. Néha elég egy kis dolog ami különlegessé teszi... azt hiszem ez nagyon meg tud fogni, a különlegesség.

A belsővel szemben már több dolog van ami zavarhat vagy olyan aminek feltétlen szükségét érzem.

Megpróbálok végigmenni a példákon amiket írtál. Teret kell adni... erre nem csak a férfiaknak van szüksége hanem mindkét félnek. Kell hogy maradjon a kapcsolat alatt is olyan dolog/időtöltés/szórakozás amit szívesen csinálunk.( ez azért van sokszor a férfiakra általánosítva mert a nőknek nem sok ilyen elfoglaltságuk van. A kapcsolattól várnak minden boldogságot az életben) A férfiak a kapcsolaton kívül is a szórakozásban sportban barátokban is keresik a boldogságot hogy jól tudják magukat érzeni a világban és ha ezt korlátozza egy kapcsolat akkor egy esetleges mélyponton a férfi agya elkezd dolgozni. Mérlegelni kezd hogy mi ér többet ha szabadon él és szórakozhat vagy ha egy, az adott időben nem a legjobb kapcsolathoz ragaszkodik. És általában a döntés elég hamar megjön. Logikus gondolkodásról van szó semmi másról.

Nem szeretem ha egy nőnek valami problémája van és sír! Abban az esetben ha pár perc alatt több alternatívát tudok neki ajánlani a megoldásra(elég sokszor volt már így) Ha valami nagy gond van akkor meg szoktam érteni de ha tényleg csak valami piti kis hülyeségről van szó amire adott 1000+1 megoldás akkor eléggé nehezen viselem.

A következtetésed hogy mindig boldognak kell lennetek... hát nem tudom honnan jött. Egy tapasztalt férfi látja egy kapcsolatban a nőn hogy mikor boldog és mikor kevésbé. Értelem szerűen lehet többet tenni azért hogy a másiknak örömet okozzunk de nem szabad átesni a másik oldalra sem(elkényeztetni sem szabad) Az elején elég nehéz ezt a középutat megtalálni. Furcsa érzések jöhetnek a felszínre ha ez átmegy hullámzásba.

Hagyni kell minket kibontakozni. Ami a férfi dolga azt megcsináljuk. Lehet hogy idő kell hozzá de megcsináljuk felesleges minden hónapban baszo**tni érte:) Ami pedig a nő dolga azt végezze el ő... Nem vagyunk bonyolultak, ez is egyszerű logika.

Az okoskodásról annyit hogy én lennék a legboldogabb ha olyan lányt találnék akinek jobban pörög az agya mint nekem... Örülnék neki ha mondjuk egy vitában lenne olyan okos egy lány hogy gyorsabban megoldásra jusson nálam. Sajnos ez a valóságban úgy történik hogy adódik egy probléma és 1-2-3 megoldottam míg a lány az első dominót rakosgassa a kirakóban de azt is olyan helyre ahol tuti nem lesz jó. Sokszor hagyom hogy a számomra világos rossz útra vezessenek és hosszú idő után belássák a tévedésüket(hiszen így tanul az ember) de sokan nem tanulnak abból sem csak puff jön a veszekedés hogy mért nem segítettem... :):):) Ilyenkor mosolyogni szoktam csak . Értelmetlen vitákba nem megyek bele.


Nem gondoltam hogy ennyire terjedelmes lesz ez a válasz... már kezdek álmosodni. Lépjünk a megcsalásra.

2 féle lehet. Ahol csak a szexre van szükség és ahol másra is.

Van hogy az egész családi élet tökéletes csak annyi bökkenő van hogy a feleség az idők alatt vesztett(önhibájából vagy nem az nem lényeg)a szépségéből és ebből adódóan a szex is veszít a varázsából. Ezt lehet kompenzálni rengeteg mindennel hiszen a szexnek is rengeteg formája van. Ki lehetne próbálni sok új dolgot de valamiért erre a nők nem vevők/nem éreznek késztetést rá. Hiszen lehetséges hogy fogalmuk sincs arról hogy a férfi többre vágyik az ágyban. Így lesz ez a nők számára láthatatlan dolog és a férfiak számára egy eltitkolt vágy. És ha az életben jön majd valaki aki ezt a vágyat valóra váltja és ha okosan játszik akkor a család is megmarad akkor a férfi lépni fog.

A másik fajta félrelépés az mikor nem konkrétan a szexre van szükség. Tegyük fel hogy van egy kapcsolat és pár év után elmúlt a szerelem. Ha ekkorra nem alakult ki a kötődés a két fél között de viszont van egy született gyermek aki összeköti őket ott nagy baj van... Ezért kell többször is meggondolni hogy mikor érett egy kapcsolat a gyerekvállalásra... Szóval egy ilyen kapcsolatban a férfinek nagyon nehéz dolga van... A gyerek miatt szeretné ha a család együtt maradjon viszont tudja hogy nem boldog a nővel.(A gyerek csak egy példa volt sok dolog lehet ami úgy köt össze két embert hogy nem kettejük miatt maradnak együtt hosszú ideig). Valami újra vágyik az érzelmekre a szerelemre ismét. És ha lesz aki ezt megadja neki... lépni fog... Lehet hogy kicsit zavaros. Próbáltam érthetően fogalmazni... Kíváncsi lennék hogy hogy látod ezeket női szemszögből... Ha van kedved válaszolni kérlek próbálj elvonatkoztatni attól amiket olvastál. Arra lennék kíváncsi hogy te hogy látod...

2014. júl. 12. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem fontos, hogy megbízhassak benne. engem nem zavar ha a nyakamon van, szeretek vele lenni és minnél több ideig, bár ez nem azt jelenti, hogy csak velem legyen, nyuodtan lehet a barátaival is. nem zavar ha sír, vagy panaszkodik. nyugodtan jöjjön hozzám, mondja el mi a baja, sírja ki magát a kezeim közt és ha tudok segítek neki, szívesen vígasztalgatom. a haja legyen rövidebb, ne ntúl hosszú. alkata vékony, legyen sovány, de ne csontkollekció. fontos még, hogy tudjon főzni, de a házimunkát végezzük együtt, vagy ha fáradt pihenjen, én elvégzem egyedül is. ne haldokoljon egy ártalmatlan betegség/virus miatt pl nátha. magassága vagy nálam 5-6cmrel alacsonyabb, vagy legyen velem egyforma magas. ne sminkeljen, azt nem szeretem. jó lenne ha szeretné a krimiket és a sci-fiket, bár ez nem elvárás. néha-néha lehessen vele kicsit bohockodni. az öltözete, hááát... legyen kicsit fius, ezalatt azt értem, hogy farmert, pulcsit, pólókat, ingeket viseljen. szoknyát soha! nem dohányozzon, drogozzon! max ihat, de ne sokat és ne rendszeressen! olyannak szeressen amilyen vagyok, ne akarjon megváltoztatni!
2014. júl. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem fontos, hogy megbízhassak benne. engem nem zavar ha a nyakamon van, szeretek vele lenni és minnél több ideig, bár ez nem azt jelenti, hogy csak velem legyen, nyuodtan lehet a barátaival is. nem zavar ha sír, vagy panaszkodik. nyugodtan jöjjön hozzám, mondja el mi a baja, sírja ki magát a kezeim közt és ha tudok segítek neki, szívesen vígasztalgatom. a haja legyen rövidebb, ne ntúl hosszú. alkata vékony, legyen sovány, de ne csontkollekció. fontos még, hogy tudjon főzni, de a házimunkát végezzük együtt, vagy ha fáradt pihenjen, én elvégzem egyedül is. ne haldokoljon egy ártalmatlan betegség/virus miatt pl nátha. magassága vagy nálam 5-6cmrel alacsonyabb, vagy legyen velem egyforma magas. ne sminkeljen, azt nem szeretem. jó lenne ha szeretné a krimiket és a sci-fiket, bár ez nem elvárás. néha-néha lehessen vele kicsit bohockodni. az öltözete, hááát... legyen kicsit fius, ezalatt azt értem, hogy farmert, pulcsit, pólókat, ingeket viseljen. szoknyát soha! nem dohányozzon, drogozzon! max ihat, de ne sokat és ne rendszeressen! olyannak szeressen amilyen vagyok, ne akarjon megváltoztatni! ne csak szexre keljek neki.
2014. júl. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Az ember aki más válasza:

1.Jól érzem magamat vele.

2.Megnyugtat a jelenléte.

3.Sokat gondolok rá.

4.Egyfolytában rá gondolok.

5.Az életem részévé vált.

6.Már nem tudom elképzelni az életemet nélküle.

7.Ha az élet úgy akarja kész vagyok meghalni érte.


Nekem ez a fontos egy nőben.Viszont az idáig vezető út nem minden esetben könnyű főleg a mai világban,amikor a nők 90%-a önimádó,felszínes és jellemtelen.A normális és egészséges értékrenddel bíró férfiakat nagy ívben leszarják.Soha nem csaltam meg egyetlen nőt sem sőt hazudni sem hazudtam soha egyetlen nőnek sem,akivel aktuálisan együtt voltam ők persze nekem annál inkább...viszont elmondhatom,hogy volt két számomra igazi nő az életemben,úgyhogy ezért már megérte kedvesnek,normálisnak és toleránsnak lennem egy nővel.Ma már nem így látom a dolgokat,amikor az aljas kétszínű és vulgáris viperák korát éljük,amikor normálisan és udvariasan szólsz vagy közeledsz egy nőhöz egyből kapod a nyomdafestéket nem tűrő kommunikációnak egyáltalán nem nevezhető megnyilvánulást vagy kinyilatkoztatást.Ettől függetlenül továbbra is a "szabad akarat híve" vagyok ezalatt azt értem,hogy megadom a nőnek a mozgásteret,szabadon elmondhatja a gondjait,gondolatait,érzéseit persze a legtöbb esetben nincs hozzá gerincük,hogy a férfi elé álljanak és belemondják a szemébe,amit valójában gondolnak,amit ki kellene mondaniuk helyette megy a ködösítés,hazudozás stb.

a válasz a kérdésedre:Normális és egészséges értékrend nem dogmatikus ideák alapjaira épített szürreális álomvilág.Legyen szókincse,mert a tünci bünci cuki muki locsi fecsi szupcsi köszcsi szavak hallatán a hideg futkos a hátamon.Legyen saját gondolata és ezt merje is kinyilvánítani,de a legfontosabb...az érzéseit és a gondjait ne fojtsa el.Elvégre egy társas kapcsolat nem valami szürreális tündérmese,ahol csak rózsaszín ködben úszkálunk,hanem előfordulhatnak problémák sőt súlyos problémák is és ezalatt nem szerelmi válságra,hanem amit az élet generál és amiben igazán megmutatkozik egy férfi és egy nő valódi jelleme.A külső pedig teljesen szubjektív mindenkinek más a szép vagy vonzó ,de a dogmatikus szürreális ideák,amik oda vissza jellemzik mindkét nem képviselőit keményen rányomják a bélyegét egy normális párkapcsolat kialakítására.Az életet a lehető legegyszerűbben kell élni a konfliktusokat pedig racionálisan és kellő humorral kell kezelni.

2014. júl. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

" a férfinak teret kell adni, nem szabad folyton a nyakára mászni"


Én nyilván csak a saját szemszögemből tudok válaszolni. Tehát: teret kell adni, persze. Tehát pl ne legyen abból hiszti, hogy néha együtt lógok a haverjaimmal. Nálunk szokás vinni a párunkat is, tehát legyen nyitott rá, hogy velem jöjjön. Én személy szerint, amikor szeretek valakit, és szeretek:), akkor soha nem érzem azt, hogy a nyakamra mászott. Minél többet van velem, annál jobb. Ragaszkodó típus vagyok. Akkor érzem magam a legjobban, ha együtt vagyunk. Amikor nem, akkor inkább aggódom érte, és nem tudok a dolgomra figyelni, nem tudom 100% jól érezni magam. Én ilyen vagyok.

A bizalmatlanságot, túlzott féltékenységet nem szeretem, idegesít. Szerencsére ilyen probléma csak a kapcsolat legelején volt, az is csak azért, mert a feleségem elég sokat csalódott már a férfiakban, mire megismerkedtünk, és nem mert bízni eleinte, picit féltékeny volt egy lányra, aki régebben tetszett nekem, és mai napig a baráti kör tagja....de szerelemmel, türelemmel és sok törődéssel abszolút hamar le tudta küzdeni ezeket a dolgokat:) büszke is vagyok rá:)

Valamint egy kis féltékenység nálam is volt, az egyik legjobb barátjára. De ő is türelmesen elmondta, hogy engem szeret, és soha nem volt köztük semmi, nem is lesz.. ha annyira akarták volna, összejöttek volna abban az egy évben, amíg ők már ismerték egymást, mi ketten meg még nem.... és beláttam, hogy igaza van:)


"nem szeretik ha a nőnek valami problémája van és sír (ergó: mindig legyünk boldogok), hagyjuk őket kibontakozni, nézzünk fel rá, ne próbáljunk sose okoskodni, akkor sem ha nekünk van igazunk, mert különben nem érzik magukat fontosnak és az önbecsülésükön esik csorba."


Egy valamire való, komoly párkapcsolat, úgy gondolom 2 emberről szól. Tehát ha problémája van, sír, akkor meghallgatom, megvigasztalom, próbálok segíteni, megnyugtatni. Soha nem voltam a legapróbb ilyen dolog miatt mérges, türelmetlen stb... az a minimum, ha már velem van, szeretem, hogy mellette állok minden helyzetben. Én igénylem is, hogy a legapróbb dolgot is megossza velem, ami miatt szomorkodik.. pl rémálma volt, amiben szakítottunk....sokszor volt ilyen. Soha nem jutott eszembe, hogy fárasztó, vagy bármi ilyen. Mindig megnyugtattam, és megszeretgettem.

Természetesen hagy kibontakozni:), szereti amikor beszélek, mesélek stb...bármit elmondhatok neki. És úgy gondolom, azt, hogy felnézzen rám egy nő, azt ki kell érdemelni:))) ez nem egy elvárható dolog.

Én szeretem, ha egy nő kiáll a véleménye mellett. A feleségem ilyen. Ez nem okoskodás, és én tiszteletreméltónak tartom, ha nem kussol be, csak azért, mert fél, hogy el lesz hagyva, vagy ilyesmi. Én a meghunyászkodó nőket nem tudom tisztelni, akik nem mernek véleményt mondani egy adott dologban, egy adott helyzetről, mert jaj, mit fog szólni a pasijuk...

Az önbecsülésemen nem fog csorba esni azért, mert esetleg valamiben a nőnek...a feleségemnek volt igaza. Volt rá példa. És? Mi ezen olyan nagy tragédia? Az olyan, aki ezért besértődik, minden, csak nem férfi.


"akkor mi nők mit csináljunk, hogy egy férfi örök életre együtt tudjon maradni "élete párjával"?


Légy önmagad, szeresd a párod, és ne változz számára negatív irányba:) (Szerintem)


"Mikor gondolkodik el a férfi a megcsaláson? Vagy gondol erre egyáltalán ha olyan a helyzet a párja és közte?"


Én soha, eddigi életem során nem gondolkodtam el megcsaláson, mert egyrészt ellenkezik az elveimmel: gerinctelen, utolsó primitív nyomorult lennék, ha ilyet tennék, aki elárulja a házasságát, és a párja szerelmét egy d..gásért...., másrészt pedig azt gondolom, hogy a megcsalás soha nem megoldás semmire. Én az esetleges problémák megbeszélésében hiszek. Most attól mennyivel lesz jobb ha mással szexelek? Semmivel. Ráadásul ingerem sincs rá, mert a feleségemen kívül nem érdekel más. Őt szeretem, vele fekszem le és kész. Nekem ez kell.

Harmadrészt utálom a gumit, viszont a nemi betegségektől félek:D Ergo, nem szexelek másokkal:)


Kb ennyi.


25F

2014. júl. 13. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!