Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú és nagyon elszúrta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú és nagyon elszúrtam nála mit tegyek mooost? Ez rém ciki lesz kifejtve lent

Figyelt kérdés

Van egy fiú nagyon bejön és egyszer elmondtam neki h tetszik lekoptatott aztán jártunk később na m1 és most megmondtam h tetszik és ilyenkor mindig "dolga" van és lelép ..

egyszer elvesztettem a fejem és csináltam egy ál facet és be vallotta h be jövök neki de nem tud dönteni közben a legjobb barátnőm nyomul rá és ezzel az ál faceval írogattam neki és az ál csajjal jött össze nem velem és rém ciki h egy ál faceról írogattam neki

aaaa ugy el szúrtam és gyanakszik rám én le tagadtam és ez tiszta ciki mit csináljak mert nem csak tetszik nem tudom ki verni a fejemből.. pedig már próbáltam



2014. szept. 19. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy lehet egy ál face profillal járni?
2014. szept. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem tudom de nagyon elcsesztem
2014. szept. 19. 20:05
 3/4 anonim ***** válasza:
most jön az őszinteség ki rakod neki a képedet!!! aztán vagy be jön vagy nem!
2014. szept. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szakíts vele az ál face-ed nevében, és akkor nem derül ki, hogy az a tiéd volt! ideje a saját face-edről próbálkoznod, csak ne teljesen ugyanazt írd, mint az ál-faceről, mert az gyanús. én ezt csinálnám.
2014. szept. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!