Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 éves vagyok, de még sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves vagyok, de még sosem volt barátom. Ez nagyon ciki?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, és felesleges lenne tagadni, elég sok önbizalom-problémával küszködök. Régen nagyon sokat piszkáltak a külsőm miatt, ducibb is voltam és nagyon magas, ami miatt a srácok mindig találtak támadási felületet.

Azóta persze csinosodtam, ledobtam magamról a súlyfelesleg 3/4-ét, mégis úgy érzem, hogy semmi esélyem, mert nem tudok ismerkedni, és mivel alapjában véve visszahúzódó jellem vagyok, nem merek nyitni mások felé, a korosztályom más tagjai felé, mert félek, hogy csak azzal találom szembe magam, hogy megint azt mondják, csúnya vagyok, és semmi esélyem, stb.

Így viszont attól tartok, hogy végül egyedül maradok, sosem lesz barátom. Mit tudnék kezdeni magammal?



2014. szept. 19. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
ismerkedj neten meg kezdj el sportolni az add önbizalmat :)
2014. szept. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 csabika1971 ***** válasza:
Küldj fotót magadról, ha félsz akkor privát. És akkor tudok véleményt mondani.
2014. szept. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyesnek igaza van, dobd le még azt a 1/4 felesleget is. Ne abban a körben próbálj barátot szerezni, ahol megbéslyegeztek, nálunk is vt olyan, h 1 csaj nagyon igénytelen vt általánosban, senki sem szerette, barátai sem vtak, középsuliban kicsinosodott, de a régi társaságában továbbra is be van skatulyázva. Nekem emiatt a legkevésbé sem tetszik, pedig valóban csinos lett. Próbálj új baráti köröket szerezni, de fősulin/egyetemen már könnyebb lesz. :)
2014. szept. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Cikinek érzed?
2014. szept. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3-as, azon vagyok, hogy ledobjam magamról azt a kicsit is, ami még maradt, hogy még jobbnak érezzem... és egyetértek veled a többiben. :)

4-es, eléggé, igen. Főleg hogy a környezetemben majdnem mindenkinek van kapcsolata.

2014. szept. 19. 15:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem van egy barátnőm, aki 9.-ben még eléggé duci volt. Sikerült rábeszélni a mozgásra, meg igyekeztünk belé önbizalmat önteni. Most 12.-ben már egy nagyon csinos husis lány lett belőle, barátja is van. Neked nincsenek barátaid akik segítenének?
2014. szept. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja és annyit még, hogy jó úton indultál el, szóval csak így tovább! :) Magad miatt tedd első sorban. Ja és nem ciki, hogy nem volt barátod még, majd lesz.
2014. szept. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem "ciki"ség dolga.

Inkább fura, sok negatív dologra lehet belőle következtetni...

De attól még lehet még sok .

2014. szept. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!