Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon elszúrtam? Esélytelen,...

Nagyon elszúrtam? Esélytelen, hogy helyre hozzam? Ciki sztori

Figyelt kérdés

Eddig nem voltam az a bulizós lány,aki hétvégente a belvárosban van,mert nem volt ilyen a baráti köröm.De a gimiben bekerültem abba a társaságba,akik folyton nevetnek,a figyelem középpontjában vannak és sokat járnak el otthonról.

Még májusban odajött hozzám egy srác,hogy nem akarok-e elmenni vele sétálni,de lekoptattam,mert tudtam,hogy elég tapasztalt a csajozás terén,sok lányt kihasznált már és megijedtem,mert még sosem közeledett felém igazából senki.

Hetekig nem találkoztunk,de egyszer mondta a barátnőm,hogy lesz egy srácnál medencés buli és oda tuti megyünk,mert hatalmas bulijai vannak.Persze,hogy ahhoz a sráchoz mentünk...

Levegőnek nézett végig és nagyon gáz volt az egész.Főleg azért,mert megbántam,hogy akkor elküldtem.

Utána rá pár napra bejelöltem Facebookon és írt.Dumáltunk és ez rendszerré vált,hajnalig beszélgettünk mindig.

Szombaton viszont összejött egy lánnyal (egyéjszakás dolog) és ez kicsit rosszul esett vagy nem tudom.Ezt megjegyeztem neki és erre kiakadt,hogy mostanában ő szinte sose ment el bulizni,de ha el is ment valahova a haverjaival,sose volt részeg,mert józanul akart velem beszélgetni (hm...mekkora lovag) és hogy én folyton kikosaraztam,ebből már elege volt és el akart felejteni.Meglepődötten csak annyit írtam,hogy "és sikerült?",erre közölte,hogy nem.

Most,hogy visszanéztem a beszélgetéseinket,tényleg sokszor hívott,hogy menjek el vele valahova,nézzem meg a meccseit (focizik),de folyton leráztam.Nem direkt volt,egyszerűen csak nem értek ehhez,nem fogtam a dolgot.

Tegnap írta ezt,azóta nem beszéltünk...

Annyira ciki,hogy nem fogtam fel,hogy akar valamit és nem csak azért beszél velem,mert érdekli az életem minden perce.

De ő tapasztalt,én meg semmit nem tudok,még nem is csókolóztam.

Nem akarom,hogyha esetleg lenne valami,akkor csalódjon.


2013. aug. 27. 22:36
 1/8 viktor123456 ***** válasza:
16%
Ha tapasztalt, majd megmutatja. :-) menj rá.
2013. aug. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Csak meg akar dugni. Ennyi.
2013. aug. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez a gyerek valami ritka nagy divatb*zi lehet... te meg hülye vagy, mert tudtad, hogy milyen, mégis ismerkedtél vele
2013. aug. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
A kis ringyó!
2013. aug. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jól érzed, hogy mit akar. Mindig az első megérzés a helyes. Hogy a nők ennek ellenére vonzódnak az ilyen férfiakhoz, az természetes.
2013. aug. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hát figyi fiú vagyok én is ilyesmiket szoktam írni a lányoknak :) ha tényleg 1 nagy nőcsábász akkor nem akar tőled semmit csak fel írni a kis füzetébe trófea pontnak...


ha nem írtad volna oda h focizik a srác még a végén azt hittem volna h én vagyok és az egyik általam fűzött lány tette fel a kérdést :D

2013. aug. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
komoly kapcsolat lesz ebből.
2013. aug. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hatoska mekkora nőcsábász lehet...
2013. aug. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!