Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel már gyerek korunk óta ismerjük egymást és nagyon szerelmes vagyok belé, de sajnos van barátja, aki szintén egy gyerekkori jóbarátom. Mu'ltkor voltunk bulizni barátokkal, de az ő barátja nem volt ott, mert tudott eljönni. A buli vége fele egymásra hangolódtunk a lánnyal (persze nem volt csók). A többiek meg heccelésből mondták neki, hogy mi van a Janival, már nem érdekel? Erre átölelt és adott egy puszit a többiek láttára (ami nagy szó tőle, mert ilyen kis visszahu'zódó). Este u'gy volt, hogy Petiéknél alszom, de mondta a lány, hogy aludjak inkább nála. Belementem, és így is lett. Este (mármint akkor már hajnal volt) ahogy felmentünk, egyből nyugovóra tértünk, mert már nagyon fáradtak voltunk.

Reggel igyekeztem hamar elindulni, mert nem akartam Janival összetu"zésbe keveredni.

Mikor viszont reggel lekisért a kapuhoz a lány, sokáig öleltük egymást, aztán sima arcrapuszit adtam neki. Mikor más lánnyal vagyok, akkor is csak ő jár az eszemben. Mit tegyek, hogy az enyém lehessen a lány és ne bántsam meg Janit, akivel gyerekkori jóbarátok vagyunk



2014. szept. 20. 16:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért, telefonról írtam.
2014. szept. 20. 16:45
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja igen, én 18/f, ő pedig 16/l.
2014. szept. 20. 16:48
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Haver ez nagyon szat helyzet lehet .... gondolom belezugtal a csakba szerintem ez felejtős nem lehet kivitelezni .Elvégre nem varharod el a haverodtol h jo pofát vagjon.
2014. szept. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%
gyere ossze a haverral
2014. szept. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy necces a helyzet. De valami megoldást nem tudnátok? Nagyon szeretem.
2014. szept. 20. 17:02
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy lenne bármi amit tudsz tenni.

Járj el bulizni, keress valaki mást, hátha találsz. Aztán ha esetleg szétmennének akkor lehet, addig ne kavarj bele, azzal mindenkinek ártanál.

2014. szept. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!