Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben? Kit válasszak vagy az én helyemben mit tennétek?

Figyelt kérdés
Van 2 fiú. Mind a ketten nagyon szimpatikusak. Az egyikőjük Pesten lakik, fél országgal arrébb, mint én, külsőleg teljesen az ideálom, belsőleg is majdnem 10/10. A másik fiú a szomszéd városban lakik, külsőleg nem annyira jön be, viszont belsőleg teljesen az ideálom. Kit válasszak, vagy mi alapján? Tudtok vmi okosságot mondani?

2014. szept. 18. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
A másodikat. Ha az elsőt igazán szeretnéd nem lenne második. Ez persze teljesen hülyeség , de azért bölcsnek hangzódik!
2014. szept. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyiket se válaszd, mert piszok messze laknak tőled. Egyáltalán belegondoltál abba mi van ha azt a választ kapod mindkettőtöl, hogy:

"Én komoly kapcsolatot szeretnék, olyat, ahol mindig a barátnőmmel lehetek, és nem kell a fél világot átutaznom érte, és ahol minden nap találkozok vele. Ezért téged azért sem választanálak mert mesze laksz, sem azért, mert olyan kapcsolatot szeretnél velem létesíteni, ahol távol vagy tőlem a legtöbbször."


Azért gondolj bele, hogy vannak tisztességes pasik is, nem olyanok mint te. Te tökkelütött tökfej.

2014. szept. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tündi123 válasza:

Igazán nem értek egyet az első válaszolóval!

Igen is lehet egyszerre két embert szeretni, de azt ,hogy kit válasz csak te magad tudod eldönteni.

Gondold végig mi az ami mg fogott az egyikben és a másikban.

2014. szept. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!