Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme megpróbálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme megpróbálni rendbe hozni ezt a kapcsolatot? Nők, ti is megsértődtetek volna ebben a helyzetben? Férfiak, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel hosszasan beszélgettünk a múlt hétvégén. A beszélgetés közben szóba került a hűség is. A barátnőm megkérdezte, hogy hűséges maradnék-e hozzá életem végéig ha összeházasodnánk. Én azt feleltem, hogy igen, számomra Ő az egyetlen nő az életben, aminek ő láthatóan örült. Én visszakérdeztem, hogy ő is hűséges maradna-e hozzám, de erre ő adott egy pofont. Rákérdeztem, hogy ezt miért kaptam, amire ő azt válaszolta, hogy azért mert nagyon bunkó kérdést tettem fel, mert csak a nők várhatják el a férfiaktól a hűséget, de a férfiaknak már nem szabad elvárniuk a nőktől a hűséget. Ezután elment és azóta sem válaszol a hívásaimra meg az e-mailjeimre.

Tényleg bunkóság volt visszakérdezni? Miért baj az ha a férfi is elvárja a hűséget? Van értelme ilyen lánnyal párkapcsolatban maradni?



2014. szept. 12. 21:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%

"mert csak a nők várhatják el a férfiaktól a hűséget, de a férfiaknak már nem szabad elvárniuk a nőktől a hűséget. "


Ott a ludas.


Vagy már megcsalt, és így akarja nyugtatni magát, vagy tudja, hogy nem tudna hű maradni egy életen át. :S

2014. szept. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a barátnőd szakítani akart veled már régebb óta és kereste az ürügyet, de nem volt mire ráfognia, így kitalálta ezt a mondvacsinált hülyeséget. Más ésszerű magyarázatot nem tudok elképzelni....

Eleve hülyeség, amit mondott, az meg pláne, hogy ennyire meg is sértődött rajt. Én nem tudom elképzelni, hogy tényleg emiatt nem válaszol. Valami más oka lehet, amit nem akar elmondani. Vagy ha tényleg így gondolja, amit mondott, akkor nem teljesen százas... már bocs. :))

L/25

2014. szept. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem kamu ez a kérdés? Mert nem bírom elhinni, hogy ennyire hülye nő létezik. Tényleg azt mondta, hogy a férfiak nem várhatják el a nőktől a hűséget? Elképesztő... Ha ez igaz, akkor a válaszom egyértelmű NEM arra a kérdésre, hogy érdemes-e vele párkapcsolatban maradni.


26/N

2014. szept. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Lány létemre mondom, hogy inkább örülj, hogy megszabadultál a barátnődtől. Nem érdemelt meg téged és lehet, hogy csak szakítási ürügyet keresett. A hűség mindkét félre vonatkozik egy kapcsolatban.
2014. szept. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kamu kérdés. 13 hónapja járunk, eddig boldogok voltunk. Ha szakítani akart akkor nem értem miért nem mondta meg egyszerűen, a kapcsolatunk elején megbeszéltük hogy ha bármi gond van akkor elmondjuk a másiknak. Eléggé magam alatt vagyok amiatt, hogy így gondolkodik a hűségről, azért hívogatom, mert szeretném megbeszélni vele, hogy miért gondolja ezt így.
2014. szept. 12. 21:15
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem tudod hova ment? Keresd fel szemelyesen es ugy probald megbeszelni!
2014. szept. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig a pozitív oldalát keresem a dolgoknak, de most valahogy egyértelműen az az érzésem, hogy megcsalt téged.
2014. szept. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után eszedbe ne jusson hívogatni! Vagy ha mégis, akkor csak azért, hogy jól elküldd a p-csába. Ne légy papucs, ne hagyd, hogy kihasználjon!
2014. szept. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Költőnő? ***** válasza:
90%
Nő létemre mondom h az ilyen csajoktól minden pasit óvjon az ég. Egy kapcsolatban a hűség mkét fél részéről alap.
2014. szept. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a többiekkel. Nehogy már te kérj bocsánatot, örülj, hogy megszabadultál tőle.
2014. szept. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!