Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szeretem a barátnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a barátnőmet, de képtelen vagyok megbízni benne! Mit csináljak, hogy megbízzak benne?

Figyelt kérdés

Suliban ismertem meg, a közös barátaink hoztak össze, én nem mertem elmondani mert mindig egy másik csajról vagy pasiról beszélt(én leszbikus vagyok, ő biszex).

A végén elmondtam neki és össze is jöttünk, de nem tudok megbízni benne. Az egyik csajnak bejön ő, de a barátnőm nem képes lekoptatni azzal a kifogással, hogy nem szeretné megbántani. Sokszor elmondta, hogy engem szeret és mást nem, meg neki csak én vagyok.

Pénteken elkérte a telefonomat, mert azon van mobilnet és mást sem csinált csak azzal a csajjal beszélt. Mondta hogy semmi nincs köztük, de amikor hirtelen elvettem a telefonomat, és láttam egy részletet:

Csaj: Imádlak

Barátnőm: Én is téged.

Innentől kezdve akárhogy is szeretnék nem tudok megbízni benne, főleg úgy hogy tegnap találkoztak is...


Mit csináljak ezzel? Mi lenne a legjobb döntés?



2014. szept. 21. 08:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

"Csaj: Imádlak

Barátnőm: Én is téged. "


Ilyet lehet mondani barátnak is.

2014. szept. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Azért elég nagy pofátlanság kell a párja telefonját elkérni majd arról küldözgetni megcsalásra nagyon is gyanús üzeneteket egy harmadiknak.
2014. szept. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Csalfa barátnőt választottál. Ez van.
2014. szept. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
ő a B-terv ha te veled valamiért szétmennétek :D
2014. szept. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
beszélj vele erről, figyeld a reakcióit és tudni fogod mit tegyél... :)
2014. szept. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Már mindegy szakított velem, azért köszi a válaszokat :)
2014. szept. 26. 22:54
 7/11 anonim ***** válasza:
Jézus. :/ Mi volt akkor? Össze jött a másik csajjal?
2014. szept. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
49%
Egyébként az mindenki látja hogy mindig a biszexek csalják meg a leszbikusokat? Én nem értem mért van de ha végignézem minden egyes ehhez hasonló kérdésnél ott van hogy "én leszbikus vagyok, ő biszex"... Nem a hűségességükről híresek. Messziről kerülöm őket... (22 éves leszbikus lány)
2014. okt. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azért ebben had vitatkozzam. Én azt hiszem, nem kéne egyből elutasítani a biszexeket. Eddig 2 barátnőm volt, a harmadikkal is most több, mint 1 éve együtt vagyok és sosem csaltam meg egyiket sem, meg se fordult a fejemben. Az első kettőnél meg voltak okok. (felköltözés Pestre suliba, nem tudtuk megoldani a találkozást, stbstb) Akivel meg most együtt vagyok az leszbikus. Ő is az elején igen csak ódzkodott egy biszex közeledésétől, még is beadta a derekát és boldogok vagyunk együtt.

21/L

2014. okt. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nem vitatkozok, lehet hogy igazad van, én eddig mindenhol ezt láttam,és ebből indultam ki, de örülök ha boldogok vagytok, tartsatok ki egymás mellett! Én őszintén szólva sokkal megbízhatóbbnak tartom a leszbikusokat... Nem tudom miért... De én eleve olyan társaságba járok (vagyis ilyenbe kerültem be) fotózok és személyi edzőnek készülök.. aki körülöttem biszex, az vagy kalandvágyó vagy csalódott a pasikban... És mindkettőnek az a vége hogy szakítunk...
2014. okt. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!