Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Úgy érzem, hogy a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy a barátnőmet túlságosan készpénznek veszem és félek, hogy el fogom veszíteni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2,5 éve vagyunk együtt, elég sok dolgon mentünk már együtt keresztül. Vele el tudnám képzelni akár az egész hátralevő életemet is, de néha úgy érzem, hogy túlságosan készpénz ez a kapcsolat és pl. Skype-on inkább befejezzük a beszélgetést, minthogy ne legyen szó semmiről. Talán túlságosan görcsösen állok a dologhoz, de amikor ez történik, akkor utána össze is kapunk azon, hogy miért nem tudunk egymásnak mit mondani. Lehet, hogy hülyeség az egész, de szeretnék tanácsot kapni olyantól, aki tapasztaltabb ilyen téren. 22 éves vagyok, nekem már volt komolyabb kapcsolatom, neki én vagyok az első.

2014. szept. 17. 21:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha ilyen vagy el is fogod veszíteni, ez törvényszerű és egyértelmű.
2014. szept. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!