Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Barátnőmet az eddigi összes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Barátnőmet az eddigi összes fiúja átverte, megcsalta és emiatt ő fél megbízni bennem, fél hogy én is átverem, nem akar csalódni bennem, ami fáj, én tiszta szívemből szeretem, és sosem csalnám meg, hogyan bizonyítsam ezt be neki?

Figyelt kérdés
hogyan bizonyitsam be neki hogy én tisztaviszemből szeretem ? bármit teszek , mondok nem hisz nekem :( segitsetek pls !
2009. máj. 6. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen. Csalódások után nehéz bízni. Én azt tanácsolom, hagyd ezt rá. Mert ha folyton mondogatod neki, csak rosszabb lesz. Legyél mellette, ha baj van, vagy csak egyszerűen szeresd. Előbb utóbb rájön majd, hogy Benned bízhat!

Sok sikert!

2009. máj. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bizonyíts... idővel bízni fog.:) Ez az egész csak idő kérdése.
2009. máj. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyszerű: ne adj neki okot arra, hogy ne bízzon. Idővel úgyis meg fog nyugodni, ha valóban bízhat benned.

De ha tényleg nem bízhat? Jogos, hogy fél az újabb csalódástól.

Én ugyanígy voltam a párommal. Nem mondom, hogy már teljesen bízok benne, mert a féltékenység és az aggodalom mindig ott kukucskál valahol, de fél év alatt eljutottam addig, hogy már elhiszem, hogy én kellek neki. Csak azt nem hiszem el, hogy más lányoknak nem kell...

És tudod, ő tényleg nem adott okot arra, hogy ne bízzak benne. Sőt.

Szóval így. (23/L)

2009. máj. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen lány vagyok. 1 hónapja teper 1 srác utánam, de sajnos 2 hatalmas csalódás után nagyon nehéz elhinnem egyetlen szavát is. Félek, hogy uazok az események történnek meg, mint a múltban. Hát még ha uazokat a mondatokat is használja, mint az előzők...Nekem már mondhat bárki bármit, nem fogom elhinni. Megtanultam egy életre, hogy a szavaknak hinni nem lehet, csakis a tetteknek. De még azzal is vigyázni kell, mert vannak jó színészek is és hónapok múltán is lehet koppanni hatalmasat, hiába látja úgy a tettek alapján az ember, hogy hihet az illetőnek, bízhat benne. Csak az idő jelenthet megoldást és részedről a kitartás, türelem.
2009. máj. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!