Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már olyan, hogy kezdtetek beleszeretni valakibe, de nem akartatok belebonyolódni egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Mi ilyenkor az ok?
2014. febr. 21. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:

igen volt


28F meleg

2014. febr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, velem történt hasonló! Ő szerelmes volt belém, de én nem, így csak barátok voltunk, de később én is kezdtem bele szeretni, de nem lett belőle semmi, mert nem mondtam meg Neki az érzéseimet! Az ok igazából azt hiszem az volt, hogy régóta ismertem valamilyen szinten és nem tudtam vele elképzelni többet még akkor sem ha éreztem iránta valamit. És azért is mert nem akartam ezzel kockáztatni a barátságunkat!
2014. febr. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

oka: olyan volt az élethelyzetem, amikor nem akartam belebonyolódni egy kapcsolatba, hátha a másikat bántanám meg

ilyenkor szeretem annyira, hogy elengedjem

2014. febr. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
# 1, és #3-as voltam
2014. febr. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

igen volt...


az ok...nem akartam az életemet bonyolítani, éppen elég irányba kellett figyelnem, ami lekötött, úgy éreztem nincs energiám egy kapcsolatra is.


végül úgy belebonyolódtunk mégis a kapcsolatba, hogy feleségül menetem hozzá..

erre szokták mondani, hogy ember tervez Isten végez:)

2014. febr. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Andicika ***** válasza:

igen mint en most

tetszem neki de nem udom mit csinaljak mert helyes,okos ugyes,kedves,romantikus meg minden nekem is tetszik csak nem tudom csinaljak e valami komolyat

2014. febr. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!