Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hülyeség lenne jövőre elhívni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség lenne jövőre elhívni nyaralni egy olyan lányt, akivel lelki társak lettünk a neten, de nincs szerelem köztünk?

Figyelt kérdés
Külföldre, kettesben. Hogy miközben felfedezzük az adott desztinációt, megismerjük egymást. :-)
2014. jún. 29. 15:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha ez megvan, akkor még lehet belőle szerelem is, egy próbát megér.
2014. jún. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Persze, simán. Bár, sokszor a netes lelkitársak, sohasem találkoznak.
2014. jún. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Jövő ilyenkor már a nevére sem fogsz emlékezni és ő sem a tiédre.

Arra nincs lovéd hogy most meglátogasd, de majd jövőre persze külföld, na menj már.

2014. jún. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Személyesen találkoztatok már?
2014. jún. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#3: van lóvém, csak nem ez az első te félművelt :) Azért jövőre, mert akkor tervezek külföldre menni, és elhívnám magammal.

#4: Még nem, mivel félénk, de már 3 hónapja minden nap beszélünk neten.

2014. jún. 29. 16:09
 6/16 anonim ***** válasza:
Jövő nyárig nem is találkoznál vele? Ennek mi értelme?
2014. jún. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Konkrétan semmi értelme az egésznek és én vagyok félművelt, hát szép.
2014. jún. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem tenném, inkább itthon találkoznék vele sokat, és úgy "fejleszteném" a következő szintekre a kapcsolatot. A külföldi utazás rosszul is elsülhet, kiderülhet, hogy mégsem annyira jöttök be egymásnak, és mivel össze lesztek zárva napokig, ez kellemetlen szituációkat eredményezhet.
2014. jún. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem is. Inkább még ezen a nyáron itthon olcsóbban kirándulni (szuper utakat, kirándulásokat, túrákat is össze lehet hozni olcsón), mint jövőre talán majd nyáron egy drágább út.

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy túzok.

2014. jún. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
#zoknipár nem vágod? Az embernek arra nincs pénze hogy 1325 forintért vegyen egy vonatjegyet és meglátogassa a lányt, de már most azt tervezgeti hogy majdˇ aztán jövőre elviszi külföldre... ennél jobb példa nincs arra hogy valaki infantilis.
2014. jún. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!