Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy lány hogyan érheti el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány hogyan érheti el, hogy egy nőcsábász fiú belé szeressen?

Figyelt kérdés
Egy olyan lány aki vagy nem kell senkinek,vagy pedig olyan fiúknak akik csak megszerzik a lányt és utána eldobják.Ez a lány szeretné h,hogy egy ilyen fiú bele szeressen,vagy legalább kötődjön hozzá.

2014. szept. 22. 21:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
6%
Ez a lány nagyon el van szállva magával, inkább a saját súlycsoportjában kéne keresgélnie.
2014. szept. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
minden nő különlegesnek hiszi magát,amíg ki nem használják.Utánna már nem,de előtte miért az rejtély :/ :)
2014. szept. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
35%

Ahhoz a fiú számára neked nagyon nagyon különlegesnek kell lenned. Ha nem vagy az, akkor esélyed sincsen.

Előre szólok...

2014. szept. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
nem rólam van szó. :)) csak érdekel a titok.nem írtam,h fiú vagyok-e vagy lány...
2014. szept. 22. 21:08
 5/22 anonim ***** válasza:
Már megint a rosszfiúk...:)
2014. szept. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
45%

Én már rájöttem a titok nyitjára. Az ilyen pasikat csak úgy lehet megfogni, ha előbb a közelükben maradsz, mint barát. Én szexeltem egy ilyen pasival, aki az egyetem "sztárja" volt...Neki csak olyan csajai voltak, akik előtte a haverjai/barátai voltak, tehát előbb beléjük tudott szeretni. Mert oké, külsőre tetszhet neki csaj, és el is hivhatja, de azt szépen megdugja és utána már egy kicsit sem kiváncsi rá, nem kiváncsi a személyiségére, hiába illenének össze, lehet akármilyen jófej a csaj, egyszerűen szex után elvesztik az ilyenek az érdeklődésüket.


És ezt ő mondta..pont így. Addig tud szerelmes lenni egy csajba mielőtt még szexelne vele. Ha a szerelem előtt szexel, utána már esélytelen.


Logikát ne keress benne, idióta az ilyen. Na de mindegy


22L

2014. szept. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
40%

Folytatom tovább. Ez még a szebbik fajta. van az a fajta pasi (Mint a mostani két szeretőm:D) akiknek komolyan mondom nincs szivük. Az egyik szerintem ha akarna se tudna megszeretni egy lányt se, hiába barát nem barát, ő eldöntötte, hogy neki nem kell kapcsolat, ő eldöntötte, hogy neki a legnagyobb kötődés a szexkapcsolat lehet (ami velem van neki, 1 éve ..) és inkább dugogat ismerősöket, munkatársakat és persze egyéjszakásai is vannak. olyan 80 nőt dugott meg életében.


A másik pasi meg karrierista dög, szerintem neki tényleg nincs szíve. Kapcsolata már 18 éves kora óta nem volt (most 29), még beszélgetni sem lehet vele normálisan, gondolom nehogy véletlenül valami kötödés kialakuljon.


Szép világ :D

2014. szept. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
40%
ja a másik szerintem olyan 100-nál már abbahagyta a számolást.
2014. szept. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Miért nőcsábász kell? Próbáld az átlagosat.
2014. szept. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
72% te mivel vagy különb tőlük?téged is kezelgetnek.
2014. szept. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!