Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan lány, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan lány, aki megtud szelídíteni egy nőcsábász fiú?

Figyelt kérdés
Most ismertem meg egy fiút, aki 3 évvel idősebb nálam. Híresztelik róla, hogy nagyon csajozós srác, volt, mikor több kapcsolata is volt egyszerre, persze ezeket mind titokban tartotta, ráadásul ő ezeket mind be is vallja. Mint férfi, nagyon tetszik, jó humora van, mindig mosolyog, rendes srácnak tűnik. Az utóbbi időben nagyon jókat eldumáltunk, hívott ide-oda. El is mentem, nagyon jól éreztem vele magam. A legapróbb jelét sem láttam, hogy rám mászott volna. Most viszont kiderült, mondta, mint nő, nagyon tetszem neki, úgy ahogy vagyok, a személyiségem, teljesen az ideálja vagyok (tehát szerinte az összkép jó). Így nyilvánvaló, többet akar tőlem. Mondtam neki, adjon időt. Persze mindezt nem mondtam volna neki, ha nem lenne az a "háttérinfó" róla, habozás nélkül rávágtam volna, hogy ok, ismerkedjünk meg közelebbről is. De teljesen elvagyok bizonytalanodva, nem akarom úgy végezni mint a többi lány, aki a barátnője volt, nem akarok egy lenni a sok közül. Adjak neki esélyt, kicsit túráztassam egy ideig, amíg nem bizonyosodom meg róla, hogy valóban komolyak a szándékai velem, és úgymond megpróbálom "megszelídíteni", vagy hagyjam a fenébe? 20L

2013. ápr. 27. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Létezik, de kb. 0,01% az esély arra, h te leszel az. Valószínűbb, h ugyanúgy téged is megdug párszor, aztán kidob.
2013. ápr. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha ő nem változik magától, akkor mindegy Te mit csinálsz

szóval nem N

2013. ápr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát.... engem speciel idegesítene egy kicsit ez a tény. Állandóan azon agyalnék, ha nem velem van épp akkor mivan ha mással kavar. De ha már esélyt adnék neki, mindenképp megbeszélném ezt vele, vagy tudatnám vele hogy figyelem, vagy próbaidön van és ha elbukik vége vagy ilyesmi...
2013. ápr. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
megpróbálhatod, ne a legfontosabb, h ne feküdj le vele hamar, majd csak ha már nagyon szerelmes a csávó, meg ilyenek, és ne hagyd, h úgy bánjon veled, mint egy kis ribivel, mert te különb vagy azoknál, ezt vésd az eszedbe! és ne éreztesd vele azt, h ő mekkora király meg ilyenek. mindenekelőtt légy önmagad, természetes, ha más vagy, mint a többi lány, lát benned vmi olyat, ami a többi lányban nincs, akk nyert ügyed van:) ha nem érzed a szikrát, és azt, h szerelmes beléd, akk lépj le
2013. ápr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!