Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én vagyok túlságosan merev és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok túlságosan merev és érzéketlen, vagy csak nekem tűnnek furcsának és helytelennek azok a párkapcsolatok, ahol a lány 15-16 éves, és a fiú pedig 22-24?

Figyelt kérdés

Én megértem,hogy nem a kor számít,de azért valahogy mégis van egy szint,egy határ,ami fölé lépve kicsit "érdekesnek" tűnnek az ilyen kapcsolatok.Arról ne is beszélve,hogy vajon tényleg igaz szerelemről van szó ilyenkor?... Főleg a fiúknál... De a lányt sem értem,hogy ez neki hogyan tud megfelelni.Talán én nem látom jól a helyzetet?


Na de a ti véleményetekre vagyok kíváncsi. : )


Előre is köszönöm!



2014. szept. 22. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:

28 vagyok,de a legszerelmesebbnek 16 éves kis csitriként éreztem magam.Az akkori párom 22 volt.


5 év korkülönbséggel megyek bele minimum általában egy párkapcsolatba.

2014. szept. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Manapság ez a megszokott
2014. szept. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Összetett, érdekes, jó kérdés. Lányoknak azért jó, mert az ennyi idős lányok (habár fene érettnek hiszik magukat) gyerekesek, csacskák. Nem feltétlen kihasználják őket a srácok, illetve nem a szó klasszikus értelmében (persze azért akad erre is bőven ellenpélda). Nekik azért éri meg, mert egy 22-24 felnőtt/félfelnőtt nőt sokkal nehezebb boldoggá tenni. Egy felnőtt nővel másképp néz ki egy kapcsolat. Kislányoknak csak azt kell mondani, amit hallani akarnak (jaj, Te érettebb vagy a korodnál, de okos vagy, stb...), és már ott is van a biztos pont.
2014. szept. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mert a fiatalokat könnyebb beszédíteni meg 1 komoly nőnek igényei vannak na meg a pénzedre hajt!
2014. szept. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

20 éves 'lányka' és 47 éves férfi kapcsolatához mit szólsz, ha a fent említett korkülönbség furcsa? :)


Nem akarok kötekedni, ráadásul nem én vagyok a fenti helyzetben, csak érdeklődök :)

2014. szept. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!