Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatok korkülönbséggel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatok korkülönbséggel: pl. lány 16, fiú 21, hogy alakultak? Írnátok tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Sokszor visszatérő kérdés, de a valós tapasztalatokra vagyok kíváncsi. Volt-e belőle probléma? Lány szülei hogy fogadták? Kellemetlenül érezted-e magad a másik társaságában? Stb.
2013. jan. 18. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
1,5 év után (lány 15-17) nagyon összegyűltek a korkülönbségből eredő hézagok. (Pl.: gimi-egyetem). Illetve így utólag, szerintem a leányzó nem is volt elég érett ehhez a korkülönbséghez,s egyre rosszabbul kezelte a felmerülő problémákat.
2013. jan. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én nem rég egy ilyen kapcsolatban voltam, a szülők el fogadták..és minden tökéletes volt...de tudni kell azért egy 21 éves teljesen máshogy gondolkodik mint egy 16 éves..mások az igényei..de ezek megoldhatók:) a barátainak sem volt ellenvetése..senkinek sem..csak az exének :D és talán még a mai napig is együtt lennénk ha nem jöttek volna neki problémák :\ ma már rá sem ismerek
2013. jan. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A 22 éves fiú 2 hét után lefeküdt a 16 éves lánnyal, majd 1 hónap után dobta. A lány szülei kedvelték a fiút, és a fiúé is a lányt. Szerelemnek nézett ki, de a srác csak kihasználta. Valós történet, ne hagyd, hogy veled is ez legyen..!
2013. jan. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából én lennék a fiú a történetben. Nem szeretném kihasználni.
2013. jan. 19. 10:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Sok sikert :) A beszélgetés sokat segíthet, s bár nekünk nem jött össze, mint ahogy 2. is írta, bár sok a különbség, és komplikáció, de nem lehetetlen, hogy jól süljön el.
2013. jan. 21. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!