Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok, túlreagálom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, túlreagálom?

Figyelt kérdés

Barátommal úgy beszéltük meg a találkozót, hogy az egyetemi óráim után átmegyek hozzá (neki aznap nincs egy órája sem). Nekem azonban közbejött valami, el kellene intéznem valamit, de egy órával korábban végzek, minthogy egyáltalán kinyit az iroda, ahova mennem kell. Megkérdeztem, nem lenne-e kedve bejönni a városba, beülnénk valahova kávézni/ebédelni, vagy sétálnánk a közeli parkban stb., aztán eljönne velem elintézni a dolgomat, és utána mehetnénk át hozzá (különben ugye én egy órát malmozom egyedül, és sokkal később tudunk találkozni is). Ő azt mondta, nincs kedve bejönni.

Ez nekem elég rosszul esett, ugyanis kicsit úgy érzem, mintha nem lenne kedve találkozni velem, vagyis csak úgy lenne, ha neki a kisujját sem kell hozzá mozdítani, mert én úgyis házhoz megyek. Teljesen ki van akadva, amiért engem ez a hozzáállása bánt. Tudni kell, hogy nem nagyon járunk sehova, nyáron is legtöbbször nála voltunk, mióta elkezdődött a tanév, egyáltalán nem csináltunk semmit, csak nála együtt voltunk. Elég ritkák a programjaink, és én többször mondtam már neki, hogy jó lenne kicsit kimozdulni, csinálni valamit, de neki sosincs kedve. Általában hozzám átjönni sincs kedve.


Mit gondoltok egy ilyen helyzetről? Titeket is bántana? Hogy lehetne megbeszélni ezt? Tudom, hogy szeret engem, három éve vagyunk együtt, hat éve ismerem, egyébként 20 évesek vagyunk. Nem volt mindig ilyen, a kapcsolatunk első két évében gyakran mozdultunk ki.


Előre is köszönök minden választ!



2014. szept. 23. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez általános pasi lustaság. (oké nem mindenki ilyen, de azért sokan)

A volt barátommal is ugyan ez ment. 4 évig voltunk együtt és neki soha sehova nem volt kedve menni. Nagyon sokat veszekedtünk miatta.

Talán azért nem akar menni veled mert már természetesnek veszi azt hogy te úgy is át fogsz hozzá menni. Kicsit rá kell ijeszteni. Érezze azt hogy ha ő nem tesz meg érted semmit akkor tőled se várja el az ellenkezőjét.

2014. szept. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ha mindig ilyen és nehezére esik egyébként is kimozdulni, akkor ne vedd magadra.
2014. szept. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, első, igazad van!

Második: igazából nem tudom megítélni, mert nem egy eljárogatós ember (én sem vagyok az, viszont azért van arra igényem, hogy ne a szobában penészedjünk minden egyes alkalommal). Barátaival kéthavonta egy egész hétvégét tölt, társasággal, ezenkívül 1-1 emberrel szokott találkozni havonta-kéthavonta, akkor elmennek moziba, beülnek kávézni stb.

2014. szept. 23. 17:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Az, hogy egyszer nincs kedve átvariálni miattam a szabadnapját, önmagában még nem kiborító: nagykislány vagyok el tudom szórakoztatni magam egy órán keresztül (:


Az, hogy ő várja, hogy te mindig házhoz menjél, na az az elkeserítő. Én megpróbálnám elhívogatni mindkettőnket érdeklő programokra (olyan csak van, nem?). Ha nem válik be, akkor betábláznám magam és a "ne haragudj drágám már elígérkeztem [ezzel és azzal, ide és oda] nem lehetne, hogy inkább [neked alkalmas időpont] találkozzunk?" Hátha feltűnik neki, hogy lassan minden fontosabb nála. Ha két évig ment, akkor most is kellene, csak valószínűleg elkényelmesedett.

2014. szept. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!