Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok? Túlreagálom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Túlreagálom vagy tényleg gond van? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nos, a szitu a következő: barátommal 7 hónapja vagyunk együtt,mindketten 20 éves egyetemisták vagyunk. Ő Érden lakik,én Dunakeszin.22-én megünnepeltük a magunk kis karácsonyát nálunk,aztán ő hazament,mert náluk gyűlik össze ilyenkor a család. Karácsony alatt nem igazán beszéltünk egyszer sem,csak tegnap sikerült msnen pár szónál végre többet váltani.A gond még nem is ez volt,mert megértem,hogy család meg ilyesmik, a probléma máshol kezdődött.Még 22-én megígérte,hogy 27-én (azaz ma) átjön hozzám aludni,előtte pedig elmegyünk a legjobb barátnőmmel meg egy másik haverommal 4esben beülni valahová. Ma viszont már azzal állt elő,hogy a nagymamái megkérték,hogy maradjon otthon,így persze engem lemondott,s ezen én nagyon kiakadtam,mert mégiscsak nekem ígérte meg hamarabb,hogy ma velem lesz...S nem esik jól ez a hanyagolás.Azt értem,hogy a család az első,de azért ők is megérthetnék,hogy vizsgaidőszakban,amikor tanulni kell (jogot tanulok,szóval van elég tananyag minden napra...) elég nehéz összehozni egy-egy ilyen találkát...

Ti mit gondoltok? Tényleg csak túlreagálom vagy nekem van igazam?Én nagyon szeretem őt,de ezzel eléggé megbántott...Ha már én úgy alakítom a dolgaimat,hogy együtt tudjunk lenni,akkor igazán megtehetné ő is,hogy kicsit alkalmazkodik... Bunkó válaszokat nem kérek,csak őszintéket! Előre is köszi!


2009. dec. 27. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
sztem csak túl reagáltad és ha többször is elöfordul akk már ne hagyd szó nélkül. velem is elöfordult ilyen, karácsony van és persze a családdal kell lenni ilyenkor ezt is meglehet érteni mert még nem vagytok házasok, és van olyan is amikor az ember valamit megigér és nem tudja teljesíteni. ez nem az ö hibája. meg kell érteni. ezt tudom csak mondani
2009. dec. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Túlreagáltad, bizony. Te csak egy néhány hónapos kapcsolat vagy, semmi előjogod nincs, a család az első. Elég önző vagy, szó se róla.. NINCS IGAZAD
2009. dec. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én megértelek. Mondhatta volna azt is, hogy délelőtt a mamájánál lesz, estére pedig átmegy. (hacsak nem az ország másik felén élnek a nagyszülei)
2009. dec. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

első két karácsonykor szavam nem volt,hogy 23-27 gyakorlatilag eltünt a párom (nagyszülők határ melletti eldugott,térerő nélküli kis faluban laknak,net sincs)

most igy,3.karácsonynál van már az,hogy igen,akkor 24 a családé,többi miénk...

de egy párhonapos kapcsolatnál ne várd,hogy rohan hozzád,főleg ha az a fajta pasi,aki imádja a nagyszüleit...

22/L

2009. dec. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,igazatok van,én viselkedtem hülyén,azóta magamtól is rájöttem. :)S sikerült megbeszélni is,holnap ha minden jól megy,találkozunk. :)
2009. dec. 27. 15:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak beleélted már magad, meg hiányzott...ez szerintem nem bűn:) Persze,hogy megvoltál bántódva...de a túlreagálás is benne van:)
2009. dec. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!