Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm nem akart velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem akart velem szexelni, összevesztünk, most gondolkodási időt kér, mire számíthatok?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt a barátnőmmel, 24 évesek vagyunk. Az utóbbi 3 hónapban nem akart velem lefeküdni, pedig úgy érzem, nem követtem el semmi "rosszat", ami miatt így gondolná. Hiába próbálkoztam, mindig elhárította a közeledésem. Faggattam mi a baja, de csak annyit mondott, hogy szerinte nem ő a legfontosabb az életemben, nem mutatom ki, hogy szeretem. Pedig rajta kívül csak a barátaimmal szoktam sörözni 2 hetente, meg tanulok, de semmi egyéb program, hétvégén mindig náluk vagyok. Aztán úgy éreztem, nem bírom így tovább, megmondtam neki, hogy ez így nem normális kapcsolat. Ő kiakadt, elküldött a francba. Majd levelet írt, hogy adjak neki gondolkodási időt. Ennek most már 3 hete. Én nem keresem, de nem tudom, hogy mire számítsak. Szeretem, de nem tudom ezt a no szex dolgot mire vélni. Nem tudom, hogy mit kellene tennem.

2014. szept. 23. 22:41
1 2
 1/12 RRR ***** válasza:
45%

már az egy baromság,hogy a szexel fegyelmez, akar problémákat megoldani


szerintem félre dugott és etet/ett/ téged

rúgd ki és keres egy normális nőt ,ne egy ilyen idiótát

2014. szept. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%
Ha egy nő elkezd gondolkodni, (főleg ennyi ideig) annak sosincs jó vége.
2014. szept. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

A napokban olvastam egy könyvet, ami lehet neked is érdekes olvasmány lenne... Ezen könyv után el tudom képzelni, hogy nem úgy fejezted ki a szereteted felé, amit ő megért. A könyv után tiszta lesz miről beszélek...


[link]

2014. szept. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Keveset nyújtasz neki az ágyban.
2014. szept. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azt nem hinném, mivel az esetek 90%-ában van orgazmusa. Legtöbbször előbb mint nekem
2014. szept. 23. 22:56
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Kedves kérdező! Elolvasván a kérdést, elég szeszélyes barátnőd van, de minden kezelhető. Én 22 éves nő vagyok. Fiatalabb koromban hasonlóan szétszórt voltam. Gyakorta meggondoltam magamat miután elküldtem valakit a francba. Hál' Istennek én ezt már kinőttem. Viszont! A "párom nem foglalkozik velem eleget" nagyon ismerős. Ha érzékenyebb lelkületű barátnőről van szó, akkor ő különösen nagyobb odafigyelést igényel, mint a sima "csajok". Az az igazság, hogy sajnos mivel férfi értékrend és női értékrend között nagyon nagy különbségek mutatkoznak, nem újkeletű probléma az, hogy amire az egyik fél azt gondolja: " a lelkemet is kiteszem és nem elég neki" Arra a másik azt gondolhatja: "De hiszem ez alap. Ne hányd a szememre, hogy többet akarok". Tudod hasonló cipőben járunk a párommal mi is, kicsivel több, mint egy év után. Hadd éljek a saját példámmal. A barátom nagyon jó ember. Nem is tudnék, nem is akarnék rá rosszat mondani. Látom rajta, hogy nagyon igyekszik, hogy a kedvemben járjon, de ahhoz a fajta udvarláshoz nem ért szegény, ami azt a pluszt adná nekem, amitől a nő elájul. Ezért sajnos- őszinte ember lévén- gyakran a fejéhez vágom, hogy nem én vagyok számára a legfontosabb, nem figyel rám oda eléggé, csak mert szegénynek nincs gondolatolvasó képessége. Ez egy hatalmas hiba részemről, és nagyon bánom. Ő nem érdemli meg, hogy ilyesmit mondjak, mikor annyira igyekszik. Szóval bevallom, az érzékeny nők néha elég meggondolatlanok, de esetemben legalább felismertem a hibát, és nekem eszembe se jutna szexmegvonással, vagy szakítok-nem szakítok játszmával sakkban tartani egy embert, aki a lelkét is kiteszi értem. Azt hiszem a ti esetetekben viszont ennél jóval többről van szó. Miután nem írtad le, hogy a kapcsolatotok barát-barátnő státusznál mélyebb lenne, azt hiszem ezen a vonalon kell elindulnod. Amikor egy nő 3 év után olyat mond, hogy szerinte nem ő a legfontosabb Neked, és ezért "elhagy" akkor az egyértelmű jele annak, hogy ő már nem elégszik meg azzal, hogy továbbra is barátnő státuszban szerepeljen. Valószínűleg szeretné, ha komolyabbra fordulna a kapcsolatotok, gondolok itt a korotokra való tekintettel összeköltözéstől egészen eljegyzésig bármire. Talán a szeszélyessége magyarázható ezzel. Ugyanis valószínűleg várta, hogy utánakiáltasz "Ne menj!" de ez valószínűleg nem történt meg. Gondolom az járhatott a fejében, hogy ha megízlelteti veled a veszteség fájdalmát, akkor magadtól ráébredsz, hogy szükséged van rá, és akkor majd mint szőke herceg fehér lovon, felkeresed és ünnepélyesen megígéred, hogy neki szenteled az egész hátralévő életedet :) A 3 hónapos szexmegvonással viszont én sem tudom hová tenni. Én nem tudnám ezzel büntetni a partneremet, de főképp magamat nem :D Azt tudom tanácsolni, hogy keresd meg a lányt, mert íratlan szabály, hogy a férfinak kell keresnie a nőt egy olyan szituációban, amikor a probléma onnan gyökerezik, hogy állítólag te nem törődsz vele eleget. Ilyen esetben ugyanis sajnos nem is várhatod, hogy ő kezdeményezzen. Keresd meg, találkozzatok, és üljetek le egy nagy "lelkiző" beszélgetésre, amihez ugyan semmi kedved, de hát valamit valamiért. Mindkettőtöknek, és a kapcsolatotoknak is úgy gondolom jár annyi tisztesség, hogy rendezzétek a hogyan továbbokat. 3 évet elég durva lenne így "lezárni", azt gondolom. Beszéljétek meg kertelés nélkül, kinek milyen tervei vannak az elkövetkezendő időszakot illetően. Azért hadd tegyem hozzá, hogy akármilyen anyagi helyzetben is álltok, a nő biológiai órája 22-30 éves kor körül csörög! Optimális esetben az első közös gyereketeket jövő ilyenkor kellene szülnie. Nem akarlak megijeszteni, de jobb, ha mielőbb rendbe teszitek ezt, mert az idő telik, és ugyan ti férfiak ráértek, de mi nők sajnos annyira nem. Ha valóban nagyon szereted- annyira, hogy nem riaszt vissza a gondolat, hogy vele éld le az életedet- akkor azt javaslom, komolyan gondold át ezt, mert valószínűleg ez a vízválasztó nálatok. De ha eszed ágában sincs komolyabbra fordítani vele a kapcsolatot, mert szereted ugyan, de annyira nem, hogy feladd esetleg a szabadságodat, akkor hagynod kell neki esélyt arra, hogy már most elkezdjen keresgélni más irányba. Ebben az életkorban már nem szabad játszadozni egymással. (Félre ne értsd, egyikőtöket sem akarom megszólni, mivel nem ismerem a kapcsolatotokat és a személyiségeteket.) De ezek komoly kérdések. Szerintem ez lehet a gond. Remélem, tudtam segíteni.
2014. szept. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
3 hete? Küldj egy válaszlevelet, hogy Viszont Látásra!
2014. szept. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%

Küldj neki egy levelet, hogy részedről befejezettnek tekinted a kapcsolatot, ha akar még valamit tőled, akkor úgyis tudja, hol talál, keressen ő.


Az, hogy hónapokig tudatosan vagy tudat alatt szexmegvonással "büntet", majd amikor beszélni akarsz erről, akkor hisztizni kezd, leveleket írogat és elmegy "gondolkodni" számomra mind arra utal, hogy elég éretlenül kezeli a problémákat. Lehet, hogy van gond veled a kapcsolatban, de ahogy ő ezt kezeli, az biztosan megalázó, gyerekes és nem fér bele egy kapcsolatba.


Értem, hogy szereted, de van, amikor az ember szeret valakit, de tudni kell kidobni ilyenkor is, ha az a jó reakció.

2014. szept. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%
Ahol egy hónapig - valódi ok nélkül - nincs szex, ott már vége van a kapcsolatnak. Miért érdekel téged egy olyan lány, aki 3 hónapon át nem kívánt meg és még beszélni sem akar erről az egészről?
2014. szept. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Szar ügy. A csajok nem is tudnak gondolkozni.
2014. szept. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!